Copa America: Boliwia – Urugwaj (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Copa America piłkarze Boliwii zagrają z zawodnikami Urugwaju. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 23:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Torino - Napoli typy bukmacherskie (26 kwietnia, poniedziałek)
Copa America: Boliwia – Urugwaj

Copa America: Boliwia – Urugwaj

Urugwaj to niezła reprezentacja, która zajmuje dziewiąte miejsce w rankingu FIFA. Trzeba przyznać, że grają oni bardzo dobrze w defensywie, ale mają niespodziewanie bardzo duże problemy ze strzelaniem goli.

W związku z tym w dwóch dotychczasowych meczach mocno rozczarowali. Po dwóch meczach mają na swoim koncie zaledwie punkt. Turniej zaczęli od porażki z reprezentacją Argentyny 0:1.

W drugim meczu nie zagrali lepiej. Remis z Chile 1:1 jest przeciętnym wynikiem. Oczywiście w spotkaniu z Boliwią są wyraźnym faworytem. Boliwia lokuje się na osiemdziesiątym pierwszym miejscu w rankingu FIFA.

W pierwszym meczu ich kibice musieli pogodzić się z przegraną z Paragwajem 0:3. Jednak w drugim meczu zagrali zdecydowanie lepie. W spotkaniu z Chile nie byli faworytem, ale poprawili grę w obronie.

Przegrali, ale tylko 0:1. Uważam, że w starciu z Urugwajem nie stoją na straconej pozycji, bo rywale mają ogromne problemy ze skutecznością. Pewnie jakieś gole w tym meczu padną, ale wiele ich nie będzie.

MeczTypKursBukmacher
Boliwia – Urugwaj-3,51,48Fortuna

5 / 5. Ocen: 3

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Copa America: Boliwia – Urugwaj (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie