Cracovia – Termalica – Typy bukmacherskie 28 lutego (poniedziałek)

W meczu zamykającym 23. kolejkę PKO Ekstraklasy w Krakowie „Pasy” podejmować będą Bruk-Bet Termalicę Niecieczę. Początek poniedziałkowego spotkania o godzinie 18:00. Transmisja w Canal+ 4K Ultra, CANAL+ Sport 3 oraz CANAL+ Sport. Zapraszam do analizy.

Cracovia - Termalica - Typy bukmacherskie 28 lutego (poniedziałek)
Cracovia – Termalica – Typy bukmacherskie 28 lutego (poniedziałek)

Cracovia vs Termalica. Typ i Analiza

Cracovia która z dorobkiem trzydziestu jeden punktów zajmuje siódme miejsce w tabeli przystąpi do tego spotkania w roli faworyta. Osobiście uważam, że ma większe szanse na zwycięstwo.

Przed nią przeciwnik z najniższej półki, a mianowicie Termalica która zamyka tabelę PKO Ekstraklasy. Zdobyła dotychczas najmniej punktów spośród wszystkich drużyn, bo zaledwie szesnaście.

W lepszej formie jest Cracovia która w rundzie wiosennej nie zaznała jeszcze smaku porażki. W trzech spotkaniach zdobyła pięć punktów. W ostatniej kolejce w Białymstoku bezbramkowo zremisowała z Jagiellonią.

Wcześniej przed własną publicznością wygrała z Lechią Gdańsk 2-0. Poza tym w Krakowie zremisowała z Lechem Poznań 3-3. Remis z aktualnym liderem PKO Ekstraklasy też o czymś świadczy prawda? no właśnie.

Termalica w ostatnich meczach nie zaimponowała swoją grą. Ostatnio bezbramkowo zremisowała z Legią która broni się przed spadkiem. Wcześniejsza wysoka porażka z Lechem 0-5 mówi wszystko. Cracovia pod każdym względem jest mocniejszą drużyną co zresztą udowodniła w Niecieczy gdzie wygrała z Termalicą 2-1.

Typ: 1 (kurs 1.80 na Fortuna)

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Cracovia – Termalica – Typy bukmacherskie 28 lutego (poniedziałek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie