Londyńczycy robią wszystko by za wszelką cenę opuścić strefę spadkową. Ich ostatnie trzy mecze to jakaś nieprawdopodobna historia, zgromadzili w nich tylko trzy punkty, a spokojnie mogli więcej gdyby mieli więcej szczęścia. W najbliższy weekend podejmować będą nie byle kogo, bo Crystal Palace które po ostatnich meczach z Liverpoolem i Tottenhamem jest naładowane pozytywną energią. Co warto tu grać? jak ja to widzę? tego dowiecie się czytając poniższą analizę na którą serdecznie zapraszam.

Typy Dnia – 2 lutego (sobota)

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że Crystal Palace jako gospodarz powinno i tym razem spokojnie wygrać, bo w końcu mierzy się z drużyną która w ostatnim czasie prezentowała się fatalnie prawda? no właśnie. Trzeba jednak zaznaczyć, że nie do końca grała aż tak słabo, a raczej przegrywała na własne życzenie, głównie po własnych błędach. Tak, mowa o Fulham który aktualnie sklasyfikowany jest na przedostatnim miejscu, mając na koncie siedemnaście punktów, do bezpiecznego miejsca traci już pięć oczek. Czy jest w stanie zagrozić Orłom? myślę że tak, dlatego uważam, że niezłym typem będzie tu over 2,5. W meczu z Burnley Londyńczycy mieli sporo pecha, co dziwne, przegrali 1-2, a przecież przeciwnik nie oddał ani jednego celnego strzału, dziwne co nie? no właśnie. Stało się tak po ich dwóch bramkach samobójczych.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Jednak w następnej kolejce mierząc się z Tottenhamem zaprezentowali się zdecydowanie lepiej, ale po bardzo dobrym meczu też pechowo przegrali 1-2 tracąc gola w ostatnich sekundach meczu. Ale to było ostrzeżenie dla kolejnego ich przeciwnika Brighton który mimo słabych wyników Fulhamu nie mógł ich lekceważyć, ostatecznie jednak przegrali na wyjeździe 2-4 i tym samym wreszcie Londyńczycy się przełamali. Mimo to ciągle zajmują miejsce spadkowe, tym razem o punkty będzie ciężej, bo zmierzą się z Crystal Palace które po ostatnich meczach pozostawiło po sobie dobre wrażenie. W tabeli z dorobkiem 22 punktów plasuje się na szesnastym miejscu i nie może być pewne utrzymania, Orły mają tylko trzy punkty przewagi nad strefą spadkową.

Jak więc widać, dla nich to także bardzo ważne spotkanie. Crystal Palace jest taką drużyną, że lepiej czuje się w meczach z tymi najmocniejszymi, a najlepszym na to dowodem są ostatnie mecze. Sporo krwi napsuli Liverpoolowi, na wyjeździe potrafili im się przeciwstawić po czym ostatecznie przegrali tylko 3-4 i to na Anfield gdzie gra się piekielnie ciężko. Mimo to zagrali jedno z najlepszych spotkań w tym sezonie, to trzeba im przyznać. Natomiast w następnym meczu w ramach pucharu Anglii Orły czego można było się spodziewać przed własną publicznością pokonały osłabiony Tottenham 2-0 co im dało awans do 1/8 finału. To wszystko sprawia, że szykuje się bardzo dobre widowisko w którym mam nadzieję nie zabraknie bramek, bo i gospodarze ostatnio grają dobrze, oraz goście zaczynają wyglądać coraz lepiej, lecz nad defensywą jeszcze muszą popracować.

Typ: powyżej 2,5 gola