Cuprum kontra Luk: Początek 21 kolejki PlusLigi ( typy)

Dzisiaj w Lubinie odbędzie się spotkanie Cuprum z Luk Lublin.  Bukmacherzy widzą faworyta w gospodarzach. Jednak uważam że goście nie odpuszczą tego spotkania za wszelką cenę. Najrozsądniejszym zakładem na to spotkanie wydaję się over 3,5 seta @1,47 forbet

Typ dnia - 6 września (niedziela)
Typ dnia – 18 luty (piątek)

Cuprum na 19 spotkań ma tylko 4 zwycięstwa i nie rozumiem tak faworyzowania tego zespołu w dzisiejszym spotkaniu. Ostatnio miesiąc temu pokonał Lotos Gdańsk 3-1. Bardzo słabo zaprezentował się w meczu z Olsztynem przegranym 0-3. Sety do 16 świadczą o tym jak jednostronne było to spotkanie. Są bez szans juz na play off. W meczu z Olsztynem najwięcej pkt zdobył Bociek 10. To bardzo mało jak na najlepszego zawodnika w drużynie.

Luk Lublin ma 7 zwycięstw. Po pokonaniu Projektu Warszawa wydawało się że są na dobrej drodze do wskoczenia do walki o play off. Jednak kolejne przegrane po 3-0 z Olsztynem i Bełchatowem sprawiły że Lublinianie spadli na 10 miejsce. Jeżeli myślą jeszcze o play offach konieczne jest dzisiaj zwycięstwo. Dla nich to spotkanie można rzec za 6 pkt. Przegrana przekreśli szansę. W dobrej formie są Włodarczyk i Wachnik i Filipiak. W Lublinie wygrali 3-2 z Cuprum. Myślę że to spotkanie może być równie wyrównane i dramatyczne. Szansę oceniam na zwycięstwo po równo dlatego pobieram również zakład na gości.

Luk @ 2,65 forbet

Over 3,5 seta @1,47

Ktokolwiek 20 pkt lub więcej @2,35

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Cuprum kontra Luk: Początek 21 kolejki PlusLigi ( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie