Cuprum kontra Resovia ( typy i zapowiedź)

W czwartek 30 grudnia w Lubinie w hali dojdzie do pojedynku Cuprum Lubin z Asseco Resovią Rzeszów. Stawiam w tym pojedynku na Resovie -1,5 seta @1,52 fortuna. Transmisja od 17:30 w Polsat Sport.

Siatkarskie typy dnia - 19 września (czwartek)
Siatkarskie typy dnia – 30 grudnia (czwartek)

Typy na mecz Cuprum – Resovia

Cuprum to drużyna raczej z dolnych rejonów tabeli, jest na 10 miejscu dopiero, ma 3 zwycięstwa na koncie. Ich gra głównie oparta jest na skrzydłach Waliński, Ferens czy Kapica mają już w PlusLidze blisko 200 pkt. Ostatnimi czasy udało się do zespołu sprowadzić Grzegorza Boćka ale narazie on wchodzi na zmiany. Cuprum ma zwycięstwa między innymi z ze Slepskiem Suwałki czy GKS Katowice, jednak pojedynek z Asseco będzie bardzo trudny do wygrania, mimo że Resovia też ma swoje problemy, musi się zrehabilitować za ostatnie niepowodzenia.

Resovia to drużyna zagadka, wygrywając w Suwałkach 3-0 wzięła tak naprawdę głęboki oddech, myslałem, że to będzie krok w dobrą stronę, jednak w kolejnym spotkaniu Aluron Warta Zawiercie wyjaśniła ich 1-3. Było widać poziom obu ekip, warto tu zaznaczyć że Asseco w tym spotkaniu radziła sobie bez Zatorskiego i Kochanowskiego, a więc czołowych zawodników zespołu, jednak dziś spotkanie z Cuprum. Obaj zawodnicy będą do dyspozycji trenera. Jednak w tym spotkaniu dawno nie widziałem tak słabej postawy Klemena Cebulja, lidera Rzeszowian, który zdobył tylko 2 pkt – to był chyba jego najgorszy mecz w karierze. 13% w ataku takie cos nie przystoi liderowi, dziś idealna okazja na przełamanie.

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl
Aktualna oferta bonusów w Betcris Polska

Mam nadzieję, że to spotkanie będzie podobne do tego w Suwałkach, gdzie nie było jakiegoś pogromu w setach jednak w decydujących momentach doświadczenie i jakość zawodników była widoczna. Resovia jest dopiero na 7 pozycji z 16 punktami na koncie.


O Resovi można powiedzieć wszystko, jednak personalia są owiele lepsze od dzisiejszych gospodarzy. Bardzo ważna sprawą jest zmiana trenera  za bardzo słabe wyniki w tym roku Alberto Giulianiego zastąpił bardzo doświadczony trener Marcelo Mendez, który ma na koncie brąż na Igrzyskach z Argentyną czy sukcesy z Sadą Cruzeiro. W pierwszym spotkaniu da z siebie 100% żeby drużyna wygrała.

Typy Cuprum vs Resovia:

  • Resovia -1,5 seta @1,52 fortuna
  • Kozamernik over 7,5 pkt @1,80 STS

5 / 5. Ocen: 4

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Cuprum kontra Resovia ( typy i zapowiedź) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie