Czarni Radom – Asseco Resovia Rzeszów – Typy bukmacherskie

Dzisiaj w Radomiiu w ostatnim sobotnim spotkaniu zmierzą się Czarni Radom z Asseco Resovią Rzeszów. W tym spotkaniu typuję handicap  punktowy na gości -8,5 pkt @1,47 Superbet

Siatkarskie typy dnia - 19 września (czwartek)
Siatkarskie typy dnia – 29 pazdziernika (sobota)

Czarni są dla mnie zagadką ponieważ potrafią wygrać w Katowicach bez straty seta a z najsłabszym  Bielskiem przegrali. Ich skład wygląda całkiem dobrze, Schulz, Woicki, Lemański czy Tanmemma z nie jednego pieca już chleb jedli, jednak wydaję mi się że większość z nich najlepszy okres gry ma już za sobą. Dziś handicapem będą napewno ich kibice i własna hala bo przyjdzie się mierzyć z drużyną naszpikowaną gwiazdami.

Od Asseco zawsze wymaga się zwycięstw. Od kilku sezonów budowali skłąd jednak zawsze czegos brakło. Jednak w tym roku od początku sezonu idą jak burza po 5 spotkaniach, nie mają porażki i tylko trzy przegrane sety w tym dwa w ostatnim pojedynku ze Skrą Bełchatów. Dzisiaj czuję że pewnie wygrają tracąc maksymalnie jednego seta. Na początku listopada czeka ich pojedynek z Zaksą i to będzie prawdziwy sprawdzian. W składzie gra Bucki który został MVP w Bełchatowie. Świetnie wkomponował się w zespół DeFalco. Bardzo chwalony jest Drzyzga który ma aspiracje wrócić do reprezentacji. I Jest obserwowany dokładnie w każdym spotkaniu. Typuję 1-3 . Czarni są nieobliczalną druzyną jednak maszyna Rzeszowska  pojdzie za ciosem i zgarnie kolejne 3 oczka.

Typy:

Resovia -8,5 pkt @1,47 Superbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Czarni Radom – Asseco Resovia Rzeszów – Typy bukmacherskie Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie