Czas na kolejne GP: Malilla

Tym razem udajemy się do szwedzkeij Malilli, gdzie odbędzie się już siódma runda cyklu. PO sześciu rundach w klasyfikacji generalnej przewodzą Zmarzlik i Łaguta. Wydaje się, że to oni będą walczyć do końca. Rok temu nie było zawodów Malilli. W 2019 roku najlepszy okazał się Lindgren, a na podium znalazło się również miejsce dla Madsena i Maćka Janowskiego,którego forma w tej chwili jest loterią.

Pierwszym typem który proponuję jest Łaguta – Janowski @1,45 forbet. Stawiam w tym pojedynku na Rosjanina vicelidera klasyfikacji. We Wrocławiu jechali mniej więcej na tym samym poziomie, jednak Lublin pokazał obraz gdzie obaj panowie się znajdują. Janowski ledwo zdobył 5 pkt z Łaguta wygrał w cuglach pokonując na trasie Zmarzlika czy Kuberę. Kibic od razu ma wrażenie że z maszynami Macieja coś się dzieje, albo oddał je do serwisu, natomiast Artiom ma coś niełapalnego dla innych. Między tymi zawodnikami jest przepaść w tej chwili. Widać z jaką przewagą wygrywa wyścigi.

W lidze Polskiej jest teraz przerwa, obaj zawodnicy mogą się mierzyć w Szwecji i GP. W Szwecji Artiom ostatnio nie startował natomiast Maciej zdobył tylko 7 pkt i jego drużyna przegrała. Uważam że dzisiaj to jest jeden z pewniejszych betów z GP. Janowski miał apetyt na złoto po Pradze i Wrocławiu jednak chyba w tym roku pozostaje ponowna walka o Top 6 i utrzymanie się w cyklu. Kurs nienajwyższy ale szansę na wejście wielkie.

Typ

Łaguta – Janowski 1 @1,45 forbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie