Czas na półfinały PP siatkarzy ( typy i zapowiedz)

W sobotę we Wrocławiu odbędą się dwa połfinały. W Pierwszym zdecydowanym faworytem jest Zaksa która mierzy się z Lotosem Treflem, jednak w drugim półfinale Jastrzębski Węgiel będzie się mierzyc z Asseco Resovią Rzeszów. W tym drugim pojedynku typuję over 3,5 seta @1,51 Betfan.

Typ dnia - 6 września (niedziela)
Typ dnia – 26 luty (sobota)

Jastrzębski Wegiel miał owiele łatwiejszą drogę do półfinału, jeszcze w środę mierzyli się z osłabioną Warszawą. Wygrywając 3-0 jednak zwycięstwo nie było takie łatwe jak sie spodziewano. Dziś spotkanie innego kalibru po przeciwnej stronie stanie Asseco która nie ma w swoich dobytku Pucharu Polski, ktora aby zameldować się w najlepszej 4 musiała pokonać Skrę i Aluron co prawda Zawiercianie byłi osłabieniem braku rozgrywających.

Jastrzębianie to mistrzowie Polski wydaję się że znowu są faworytem obok Zaksy i bardzo możliwe że taki zobaczymy finał PP ponieważ to dwie najlepsze ekipy w tej chwili w Polsce. Jednak kurs 1,30 na ich zwycięstwo jest bardzo nisko opłacalny na dodatek nie będzie handicapu swojego parkietu. W styczniu obie ekipy spotkały się w Jastrzębiu gdzie gospodarze wygrali 3-1 ale spotkanie było bardzo wyrównane a wtedy Asseco była w sporym kryzysie. U Jastrzębian w wyborej formie jest Hadrava który gdyby nie kontuzja Boyera nie miałby takiej możliwości aby pokazać swój potencjał którzy wszyscy znają. Swietni skrzydłowi Fornal i ,, Clevno” ogólnie cała szóstka prezentuję się rewelacyjnie a mając takiego rozgrywającego jak Toniutti można wygrywać wielkie turnieje. Srodkowy Gladyr przedłuzył kontrakt o kolejne dwa lata zapewniając że tym klubie jest świetna atmosfera i się nigdzie nie rusza.

To że Asseco jest owiele niżej w tabeli nie musi mieć takiego znaczenia i jestem przekonany że w każdym secie podejmą walkę. Ich skład nie jest gorszy od Jastrzębia jednak jak to w Rzeszowie od kilku lat nie wykorzystują swojego potencjału. Muzaj , Deroo i Cebulj staną na głowie aby zamieszać w tym spotkaniu i sprawić być może niespodziankę jaką byłoby wyeliminowanie mistrza Polski. Do składu powrócił Kochanowski. Rzeszowianie są po ciężkim meczu ze Skrą przegrali 2-3 po mega walce. Teraz mieli tydzień przerwy w przeciwieństwie do Jastrzębskiego Oczywiście nie powinno mieć to wielkiego znaczenia, jednak będę bardzo mocno zdziwiony jeśli Jastrzębie wygra 3-0 widać było jak się momentami meczył z Politechniką a gdy przyjdzie mały kryzys w spotkaniu Asseco jesli to wykorzysta to już nie odda.

Typ:

Over 3,5 seta @1,51 Betfan.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Czas na półfinały PP siatkarzy ( typy i zapowiedz) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie