Czechy – Hiszpania – Typy bukmacherskie 5 czerwca (niedziela)

W drugiej kolejce Ligi Narodów w Pradze Czesi zmierzą się z reprezentacją Hiszpanii. Początek niedzielnego spotkania o godzinie 20:45. Transmisja w Polsat Sport News. Zapraszam do analizy.

Czechy - Hiszpania - Typy bukmacherskie 5 czerwca (niedziela)
Czechy – Hiszpania – Typy bukmacherskie 5 czerwca (niedziela)

Czechy vs Hiszpania. Typ i Analiza

W pierwszej koleje Czesi przed własną publicznością pokonali Szwajcarię 2-1 co było niespodzianką, bo nie byli w tym meczu faworytem.

Jednak trzeba też przyznać, że nie było to najlepsze spotkanie Szwajcarów którzy częściej utrzymywali się przy piłce, którzy stworzyli sobie więcej sytuacji bramkowych, ale nie zdołali postawić kropki nad i.

Przede wszystkim Szwajcarom zabrakło skuteczności. Tym razem Czesi będą mieli twardszy orzech do zgryzienia, bo przed nimi mocniejszy przeciwnik z wyższej półki.

Reprezentacja Czech sklasyfikowana jest na trzydziestym trzecim miejscu w rankingu FIFA. Natomiast Hiszpania plasuje się na miejscu siódmym.

Hiszpanie mają większy potencjał ofensywny. Dobrze prezentowali się w kwalifikacjach Mistrzostw Świata, zajmując pierwsze miejsce w grupie, za nimi była Szwecja.

W pierwszej kolejce Ligi Narodów zremisowali z Portugalią 1-1 co nie zmienia faktu, że są w dobrej formie, bo większość ostatnich spotkań zakończyli zwycięstwem. Jak dla mnie, Hiszpania powinna dziś wygrać.

Typ: 2 (kurs 1.75 na STS)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Czechy – Hiszpania – Typy bukmacherskie 5 czerwca (niedziela) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie