Czechy – Portugalia – Typy bukmacherskie 24 września (sobota)

Przed nami kolejne spotkania piątej kolejki Ligi Narodów. Ze sobotnich spotkań najciekawiej zapowiada się starcie reprezentacji Czech i Portugalii. Transmisja w Polsat Sport News oraz TVP Sport. Zapraszam do analizy.

Lorient - Dijon. Typy bukmacherskie 27 stycznia (środa)
Czechy – Portugalia – Typy bukmacherskie 24 września (sobota)

Czechy vs Portugalia. Typ i Analiza

Czesi nie radzą sobie zbyt dobrze w Lidze Narodów. W trzech ostatnich meczach zdobyli zaledwie jeden punkt. Natomiast w dwóch ostatnich spotkaniach nie zdobyli żadnego.

W ostatniej kolejce na wyjeździe ulegli reprezentacji Hiszpanii 0-2. Natomiast wcześniej w Lizbonie przegrali z Portugalią 0-2. Jak więc widać, w najbliższą sobotę rewanż. Moim zdaniem w Pradze też ciężko liczyć na przełamanie reprezentacji Czech.

Najlepsze lata Czesi mają za sobą. Dziś są zdecydowanie słabsi kadrowo. Mają mniejszy potencjał ofensywny. Przypomnijmy, że w rankingu FIFA sklasyfikowani są dopiero na 32. miejscu.

Natomiast Portugalia plasuje się na miejscu dziewiątym. To reprezentacja mocniejsza kadrowo, z większym doświadczeniem. W 2016 roku zdobyła mistrzostwo Europy, a to o czymś świadczy prawda? no właśnie.

Portugalczycy mają siedem punktów na koncie i zajmują drugie miejsce w grupie. Jak więc widać, walczą o fotel lidera. Motywacji z pewnością im nie zabraknie. W Pradze powinni ponownie udowodnić swoją wartość. Czesi są słabi, nie powinni więc zaskoczyć.

Typ: 2 (kurs 1.85 na STS)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Czechy – Portugalia – Typy bukmacherskie 24 września (sobota) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie