Czy dojdzie do kolejne sensacji w Nysie? – Typy bukmacherskie.

Do ciekawego spotkania powinno dojśc o 17:30 w Nysie gdzie miejscowy AZS  podejmuję wicemistrza Polski Jastrzębski Węgiel. Moim zdaniem w tym pojedynku będzie poniżej 185,5 pkt @1,55 Betfan .

siatkówka typowanie

Bedzie to pojedynek obecnietrzeciej i drugiej drużyny w PlusLidze. Gospodarze się nie zatrzymują  są rewelacją rozgrywek na ta chwilę mają 4 zwycięstwa w tym z Zaksą Kedzierzyn Kozle 3-0! Czy jest możliwa powtórka teraz z wicemistrzami Polski z ubiegłego roku? Oczywiście wszystko jest możliwe, jednak Jastrzębski pokazał że jest silny wygrali z Zaksą w Superpucharze przegryając już 2-1. Dla zawodników z Opolszczyzny będzie to najcieższe spotkanie. Teraz przyjdzie prawdziwa wyrefikacja ponieważ te cztery zwycięstwa oprócz meczu z Zaksą  odnosili z dolną częścią tabeli jednak są to znaczące zwycięstwa.

Jastrzębianie grają swoje, wszystko jak do tej pory wygrywali za 3 pkt i są niepokonaną drużyną jak Rzeszów. Tu nic nowego się nie napiszę, szeroki skład jest ogromnym handicapem wicemistrzów Polski. Było to widać w Superpucharze gdzie słabiej gral Fornal za którego wszedł Szymura, w obwodzie są jeszcze Tervaporti  czy Janek Hadrava a więc na każdą pozycje jest mocny zmiennik to daję ogromny handicap na najważniejsze spotkania. Dziś jeszcze można zagrać Fornala  over 12,5 pkt. To zawodnik który będzie chciał się poprawic po meczu z Zaksą. Drugiego tak słabego spotkania nie przewiduję, przy 4 setach typ lekko siądzie. 

Typy:

Under 185,5 pkt @1,55 Betfan

Fornal over 12,5 @1,65 Superbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Czy dojdzie do kolejne sensacji w Nysie? – Typy bukmacherskie. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie