Czy Perugia zdoła odrobić straty ? ( typy)

W drugim półfinale zmierzą się Włoskie ekipy Trentino i Perugia. W pierwszym pojedynku niespodziewanie wygrali zawodnicy Trento 2-3 na wyjezdzie i są bliżej finału jednak ja typuję zwycięstwo Perugi @1,57 fortuna

siatkówka typowanie

W Pierwszym pojedynku zdecydowanym faworytem była Perugia która nie sprostała oczekiwaniom typującym w tym Moim. Firmy Bukmacherskie nadal jednak widzą faworyta w zespole Wilfredo Leona. Ja również uważam że ta porażka podziała bardzo motywująco na ekipę Grbicia.

W lidze Włoskiej Perugia już jest w półinale gdzie zmierzy się z Modeną a Trentino nadal ma rywalizację niedokończną z Piacenzą gdzie w niedziele przegrali 3-2 i nie jest wcale takie oczywistę że wystąpią w półfinale.

W pierwszym spotkaniu Perugia przegrała moim zdaniem przez dyspozycje atakującego Rychlickiego który przez pierwsze dwa sety kończył wiele ataków a od trzeciego jego gra się zacieła. Sam Leon tez nie atakował na takim procencie do którego wszystkich przyzwyczaił. W Trento błyszczał Bułgar Kazyjski.

Perugia chcąc awansować od razu musi wygrać 0-3 lub 1-3, przy zwycięstwie 2-3 złoty set a to już loteria. Jestem prawie pewny że Perugia wyciagnie wnioski z pierwszego spotkania i zneutralizują grę liderów Trentino. Skład Perugia ma zdecydowanie lepszy i odpadniećie faworyta LM z tymch rozgrywek uznałbym za sensację.

Typy :

Perugia @1,57 fortuna

Over 3,5 seta @1,42 Betfan

Perugia (-1,5 seta) @2,13 fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Czy Perugia zdoła odrobić straty ? ( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie