Darmowe zakłady w Betfan. 2077 kuponów dla graczy!

Z okazji premiery gry Cyberpunk 2077 legalny bukmacher Betfan ma dla graczy darmowe zakłady. Kupony czekają na najszybszych. Jak je odebrać?

Darmowe zakłady w Betfan. 2077 kuponów dla graczy!
Darmowe zakłady w Betfan. 2077 kuponów dla graczy!

Obstawianie za darmo. Bukmacher 2077 rozdaje kupony!

W świecie miłośników gier komputerowych i konsolowych tematem numer jeden jest premiera Cyberpunk 2077. Marka Betfan postanowiła świętować to duże wydarzenie razem z klientami i dlatego na stronie www.Betfan.pl w dniu 10 grudnia można odbierać darmowe zakłady bukmacherskie. Każdy z nich ma wartość 5 złotych, co znaczy, że Betfan przygotował dla graczy ponad 10 000 złotych ekstra!

Co trzeba zrobić, by możliwe było obstawianie za darmo u bukmachera Betfan? Krok pierwszy to zalogowanie się na konto typerskie. Zrobić to można na stronie internetowej www.Betfan.pl.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Uwaga! Darmowe kupony Betfan przyznaje dopiero w momencie, gdy posiadacze aplikacji bukmacherskiej otrzymają odpowiednie powiadomienia! Wcześniej nie ma możliwości, by zgarnąć premię.

fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

Co można dostać i jak to działa? Freebety od Betfan dla najszybszych!

Oferta specjalna została przygotowana dla osób, które najszybciej zdecydują się na postawienie konkretnego kuponu kwalifikacyjnego po otrzymaniu powiadomienia o możliwości odebrania darmowego zakładu. W puli czeka 2077 takich kuponów!

Z bonusu może skorzystać każda osoba, która w trakcie trwania promocji postawi dowolny zakład za stawkę wynoszącą dokładnie 10,12 zł w dowolnej grze z zakładki „GRY”. Są to tak zwane Betfan Wirtualne Sporty.

Darmowy kupon Betfan ważny jest przez 72 godziny od momentu przyznania na konto. Można wykorzystać na wirtualną piłkę nożną oraz inne dyscypliny.

  • Na jednego gracza czeka tylko jeden bonus
  • Bonusów mamy aż 2077!
  • Darmowy kupon ma wartość 5 zł
  • Bukmacher Betfan NIE PRZEŁOŻY TEJ PROMOCJI! 😉

A dla nowych graczy… 15 bezpłatnych kuponów!

Jeżeli ktoś nie jest zarejestrowany u legalnego bukmachera Betfan, może utworzyć darmowe konto na stronie www.Betfan.pl. Dla nowych klientów do zdobycia jest 15 bezpłatnych kuponów na e-sport, wirtualne sporty oraz tradycyjne dyscypliny.

Pakiet powitalny dla nowych klientów to także:

  • 3×777 PLN
  • Bonus specjalny w formie trzech zakładów bez ryzyka o łącznej wartości 600 PLN!

Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie