Dinamo Zagrzeb – Legia Warszawa – Typy bukmacherskie 4 sierpnia (środa)

Przed mistrzami Polski jeszcze tylko czy aż dwie przeszkody do pokonania w eliminacjach Ligi Mistrzów. W trzeciej rundzie trafił im się przeciwnik z wyższej półki, a mianowicie Dinamo Zagrzeb. Transmisja w TVP 2 i TVP Sport.

Liverpool - Fulham. Typy bukmacherskie 7 marca (niedziela)
Typy Dnia – 4 sierpnia (środa)

Dinamo Zagrzeb vs Legia Warszawa. Typ i Analiza

Niestety w tym dwumeczu bukmacherzy większe szanse na awans do czwartej rundy dają mistrzom Chorwacji, ponieważ są mocniejsi kadrowo i oczywiście na co dzień piłkarze Dinama Zagrzeb występują w mocniejszej lidze.

Na szczęście europejskie puchary rządzą się swoimi prawami, tak więc nie można przekreślać Legii Warszawa, zwłaszcza że ta drużyna ma duży potencjał ofensywny. W tym meczu przede wszystkim liczę na gole.

Po kursie 1.35 (Betclic) naprawdę warto stawiać na over 1,5 gola. Co najmniej dwie bramki powinny paść spokojnie, gdyż Dinamo Zagrzeb i Legia to drużyny które potrafią sobie stwarzać dobre sytuacje bramkowe.

Ostatni ligowy mecz z Rijeką 3-3 pokazał, że mistrzowie Chorwacji niepewnie prezentują się w defensywie co w środę mogą wykorzystać podopieczni Czesława Michniewicza. Chociaż po ostatniej porażce z Radomiakiem Radom 1-3 nie przystąpią do tego spotkania w zbyt dobrych nastrojach.

Z drugiej strony za mocno byli myślami przy meczu z Dinamem Zagrzeb. Mecze z Florą, a przede wszystkim dobry dwumecz z Bodo/Glimt dają nadzieję na to, że mistrzowie Polski tanio skóry nie sprzedadzą. Skazani są na porażkę, ale mogą zaskoczyć.

Poza brakiem Bartosza Kapustki i Joela Abu którzy są kontuzjowani, poważniejszych problemów kadrowych Legia Warszawa nie ma.

Typ: powyżej 1,5 gola

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Dinamo Zagrzeb – Legia Warszawa – Typy bukmacherskie 4 sierpnia (środa) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie