DME w Poznaniu na żużlu ( Typy)

 Dzisiaj o 14:00 w Poznaniu na Golęcinie odbędą się Drużynowe Mistrzostwa Europy na żużlu. Zmagania  będą powrotem do rywalizacji reprezentacji narodowych w formie dwudziestobiegowej jak to było w DPŚ. Światowa federacja wytypowała 4 najlepsze drużyny bez kwalifikacji. W kolejnych latach będą już eliminacje. Moim osobistym zdaniem brakuje Australi która jestem przekonany żeby odniosła lepszy wynik niż Szwedzi ale zobaczymy jak będzie. Poniżej kilka typów

żużel typersi

Dania – Szwecja 1 @1,30

Jeszcze w fortunie można złapać taki kurs. Duńczycy obok Polaków główni faworyci. Widać że są w formie Madsen i Michelsen wczoraj byli w finale GP Polski. Thomsen to silidny ligowiec i swoje punkty przywiezie. Skład uzupełnia młody Hansen. Szwedzi natomiast ich skład prezentuję się mizernie poza Lindgrenem. Reszta zawodników jest o klasę słabsza o moim zdaniem na 20 biegach Duńczycy spokojnie wygrają 10 pkt.

Zmarzlik- Janowski 1 @1,47

Obaj panowie wczoraj zawiedli swoje oczekiwania, nie awansując do finału w Warszawie. Jednak to Zmarzlik jest liderem kadry a nie kapitan Janowski. Czy w DPŚ i Mistrzostwa Świata Par w Manchesterze. To Zmarzlik był postacią wiodącą i dzisiaj też tak powinno być. Mam przeczucie że Janowski dziś zawali minimum jeden bieg.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

DME w Poznaniu na żużlu ( Typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie