DMEJ w Tarnowie – Typy bukmacherskie.

Te zawody miały się odbyć tydzień temu jednak pogoda w Tarnowie nie pozwoliła aby odbyły się zawody dzisiaj powinni te zawody objechać bez przeszkód. Typuję Szwedów under 18,5 pkt @1,75

żużel typowanie dnia

Najsłabiej wśród finalistów  prezentują się Szwedzi. Co prawda w pólfinale pokonali wyżej faworyzowanych Łotyszy jednak myślę że w turnieju finałowym  nie będzie żadnych niespodzianek i to oni nie znajdą się na podium. Zespół prowadzi Mikael Karlsson który desygnował do jazdy bardzo młodych zawodników między innymi Antona Karlsona swojego syna, który niedawno wystąpił jako rezerwowy podczas turnieju o Speedway Grand Prix w Malilli, raz pojawiając się na torze. Obok niego w Tarnowie zaprezentują się jeszcze Grahn , Wahlqvist i Selvin. Na pozycji  rezerwowego Henrikson.

Wydaję mi się że under jest do gry ponieważ dzisiaj obejrzymy 20 biegów. Aby typ nie wszedł Szwedzi by musieli zdobywać średnio 1 pkt na bieg, co moim zdaniem jest mało prawdopodobne, ponieważ Polacy mają taki skład że Szwed nie jest wstanie z nimi wygrać, u Brytyjczyków jest gwiazda dzisiejszych zawodów Bewley czy Tom Brenan. Duńczycy również z niejednego pieca chleb jedli mam tu na myśli Madsa Hansena,  Matiasa Nielsena czy Jonasa Seifert  Salka który robił furorę w 1 lidze.  Oczywiście Szwdom uda się pewnie nie raz przyjechać na drugiej lokacie jednak więkoszość biegów moim zdaniem skończą na końcu a wtedy punkty nie przybywają. Moim zdaniem zakręcą się w okolicach 15 pkt.

Typy:

Szwecja under 18,5 pkt @1,75 STS

Lampart – Kowalski 1 @1,40 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

DMEJ w Tarnowie – Typy bukmacherskie. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie