Don Kasjo – Wrzosek (FAME MMA 12) typy bukmacherskie

20 listopada podczas gali FAME MMA 12 dojdzie do pojedynku Don Kasjo – Marcin Wrzosek. Kto jest faworytem do zwycięstwa, jakie typy bukmacherskie w tym przypadku grane są najchętniej i dlaczego?

Don Kasjo - Wrzosek (FAME MMA 12) typy bukmacherskie
Don Kasjo – Wrzosek (FAME MMA 12) typy bukmacherskie

Obstawianie FAME MMA 12

Don Kasjo to nikt inny jak Kasjusz Życiński – osoba, która powinna być dobrze znana tym, co śledzą poczynania „gwiazd” internetu. Celebryta od dłuższego czasu występuje w FAME MMA i bardzo często jest uczestnikiem main eventów. Podczas gali 20 listopada będzie tak samo i po raz kolejny już jego rywal będzie postacią, która nie jest nowicjuzszesz w sportach walki.

Jak na razie Życiński w formule MMA stoczył dwa pojedynki i oba wygrał, ale to w boksie przyszło mu ostatnio występować, a w nim już tak dobrze sobie nie radzi. Jego jedyną wygraną w pięściarstwie jest triumf nad Marcinem Najmanem i to ze względu na fakt, iż rywal został zdyskwalifikowany za nieregulaminowe kopnięcia.

STS bonus bez depozytu
Kod promocyjny w STS bonus bez depozytu

Można być pewnym tego, że i tym razem Don Kasjo nie będzie miał łatwej drogi do zwycięstwa, gdyż czeka go pojedynek z Marcinem Wrzoskiem. Popularny „Polish Zombie” ma na swoim koncie nawet mistrzostwo KSW, które wywalczył po pokonaniu Artura Sowińskiego. Chociaż nie dzierżył tytułu szczególnie długo, z pewnością tego sukcesu odbierać mu nie można.

Walka Don Kasjo – Wrzosek. Typy bukmacherskie (20 listopada)

Walka Don Kasjo – Wrzosek będzie głównym wydarzeniem wieczoru zbliżającej się gali FAME 12. Co typerzy sądzą na jej temat? Kto powinien wygrać i dlaczego?

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Grający na FAME MMA 12 typy znów muszą stanąć przed wyborem, czy zdecydować się na obstawienie zwycięstwa „gwiazdy internetu”, czy postawić bardziej na sportowe doświadczenie i zawodostwo. Oczywiście, nie można zapominać, iż nie będzie to walka w formule MMA, tak więc Wrzosek aż tak dużej przewagi nad oponentem mieć nie musi.

Pewniak na FAME MMA 12

Typujący niekoniecznie są przekonani o tym, że to były mistrz KSW będzie górą. Aż 46% obstawiających tę walkę na stronie www.Betclic.pl wybiera zakład na wygraną Kasjusza. Kurs to aż 2.20, więc na pewno spora potencjalna wygrana jest w tym przypadku dość kusząca.

Wydaje się, iż – mimo wszystko – lat spędzonych na treningach nie da się niczym innym zastąpić. Jeżeli tylko Wrzosek odpowiednio przygotował się to swojego listopadowego występu, powinien poradzić sobie z przeciwnikiem. Nie wydaje się jednak, by miał tutaj nastąpić nokaut, dlatego bardziej jesteśmy skłonni zagrać na to, że Wrzosek zwycięży po decyzji sędziów. Taki też wariant wybieramy, a kurs na to to aż 1.95!

Typ: Wrzosek wygra przez decyzję – kurs 1.95 na stronie www.Betclic.pl

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Don Kasjo – Wrzosek (FAME MMA 12) typy bukmacherskie Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie