Drugi półfinał LM ( typy )

W drugim półfinale będzie potyczka Włoska Perugia podejmuję Trentino Volley Stawiam w tym pojedynku zwycięstwo gospodarzy @1,30 fortuna.

Typ dnia - 6 września (niedziela)
Typ dnia – 30 marca (środa )

Trentino to obecnie trzecia siła we włoskiej lidze , na 24 spotkań wygrali 17 i ponieśli 7 porażek a więc przyzwoicie.Z  zespołu odeszli znaczący gracze jak Lucarelli czy Gianelli. W ćwierćfinale pokonali zespół z Berlina u siebie wygrali 3-0 a na wyjezdzie przegrali 3-2. Teraz czeka ich starcie moim zdaniem z najlepsza drużyną swiata i faworytem tych rozgrywek. Dla mnie wygrana Perugi to pewniak w jutrzejszym spotkaniu na swoim parkiecie.

Perugia natomiast wygrywa prawie wszystko co idzie, w lidze mają tylko 2 porażki na 24 spotkania. Pewnie idą pomistrzostwo. W lidze Mistrzów w ćwierćfinale mieli się mierzyć z Petersburgiem, jednak oni również zostali zdyskwalifikowani z tych rozgrywek. Perugia jak Zaksa od razu zameldowała się w półfinale. Zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu jest konieczne aby ze spokojem podejśc do rewanżu w Trento. Perugia w przeciwienstwie do Trento się w wzmocniła. Przyszli Gianelli, Rychlicki i Anderson. Dokładając do tego Naszego Leona można mierzyć wysoko.

Kurs nie jest najwyższy, myślę że można zaryzykować (-1,5 seta) również  jak i handicap pkt w stronę Perugi, Trentino obecnie moim zdaniem stać na maksymalnie jednego seta z takim zespołem jakim jest Perugia.

Typy:

Perugia @1,30

Perugia (-7,5 pkt ) @1,68 Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Drugi półfinał LM ( typy ) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie