Drugi półfinał SON w Daugavplis

Drugi dzień rywalizacji SON w Daugavpils, rozstrzygnie, które trzy reprezentacje dołączą do Polski, Szwecji, Danii i Wielkiej Brytanii która ma zapewniony  finał, który odbędzie się w Manchesterze. W dzisiejszym półfinale stawiam na Francuzów z Rosjanami kurs 1,35 w STS.

żużel typy dnia

Rosjanie trzykrotnie triumfowali w poprzednich edycjach speedway of nations, tym razem nie pojawi się w najmocniejszym składzie.Gdyż liderzy reprezentacji nie otrzymali wsparcia finansowego z federacji i musieliby wystartować za własne pieniądze. Nie zobaczymy, więc ani Sajfutdinowaani braci Łagutów. Uważam że w takim przypadku Rosjan zabraknie w finale w tym roku. Reprezentować będą ich Łogaczow i Borodurin. Pierwszy z nich osigał dobre wyniki w Rybniku i powinien być dziś mocny jednak Borodurin to dwie klasy niżej.

Francuzi natomiast wystąpią w najsilniejszym składzie  David Bellego iDimitri Berge. W tych zawodach liczy się jazda parą , gdyż przyjeżdzając na 2 i 3 pozycji otrzymuję się aż 5 pkt. Obaj wydają się mocniejszymi. Berge mniej znany jednak to mistrz świata z długiego toru a tor na Łotwie jest bardzo długi co może być ogromnym handicapem dla Francuzów. Partneruję mu Bellego który  był liderem Poloni Bydgoszcz. Interesuje się nim między innymi Unia Leszno. 


Uważam że para Francji jest dziś mega niedoceniana i mogą sprawić ogromną niespodziankę i zameldować się w finale w Manchesterze. Ogromnym faworytem są Australijczycy Doyle i Fricke , ale reszta ekip jest jak najbardziej w zasięgu. Kurs nienajwyższy ale  warty pobrania do dubla, myślę że łatwo siądzie.

Typy:

Francja – Rosja 1 1,35 STS

Francja Top 3 @1,45 forbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Drugi półfinał SON w Daugavplis Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie