Tydzień pod znakiem tenisa u polskich bukmacherów. Marka STS przygotowała dla wszystkich graczy zwrot 10 PLN, natomiast typerzy zarejestrowani w Betclic mają szansę na zgarnięcie 40 PLN premii!

Dwa tenisowe bonusy. 40 PLN od Betclic i 10 PLN na STS.pl!
Dwa tenisowe bonusy. 40 PLN od Betclic i 10 PLN na STS.pl!

Misja: Tenis – Betclic daje 40 PLN ekstra!

W ramach promocji Misja: Tenis bukmacher legalny Betclic każdemu graczowi daje 40 PLN. Wystarczy spełnienie kilku punktów, z jakimi nie powinien mieć problemów nawet ten, co dopiero rozpoczyna obstawianie online.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Oferta specjalna od Betclic została przygotowana z okazji turnieju z cyklu ATP w Paryżu. Gracz w trakcie jej trwania musi zagrać przynajmniej trzy zwycięskie kupony.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Stawka minimalna kwalifikująca się do promocji na www.Betclic.pl to 20 PLN. Kurs nie może wynosić mniej niż 1.60, a wszystkie typy muszą być związane z tenisem ziemnym. Co istotne, tylko kupony wielokrotne brane są tutaj pod uwagę!

Nowi gracze cały czas mają do wykorzystania Betclic kod promocyjny. Hasło bonusowe „KOD510” daje na dobry początek 510 PLN jako cashback!

Bezpieczne 10 PLN na WTA Finals od STS

Inny legalny bukmacher, marka STS, przygotował 10 PLN bezpiecznego zakładu na mecze WTA Finals. Na ten turniej tenisowy do odebrania jest zwrot. Jedno konto = jedno doładowanie w ramach promocji.

Akcja dostępna jest do 31 października, a dodatkowe środki przelane zostaną na odpowiednie konta do 7 listopada.

Misja Tenis Betclic Polska
Misja Tenis Betclic Polska

Gracz w promocji musi postawić:

  • Kupon za 21 PLN
  • Dwa typy lub więcej na dokładne wyniki meczów na WTA Finals (kurs 1.60) lub wyższy
  • Nie liczą się zakłady z wykorzystaną funkcją Cash-out oraz zagrane ze bonusy

Brak konta w STS? Nowi gracze dostają z kodem promocyjnym „BETONLINE” aż 29 PLN bez depozytu, a do tego do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie. Oferta specjalna jest limitowana i dostępna tylko dla nowo zarejestrowanych!

Tenis na żywo – bukmacherzy dają darmowe transmisje!

sts kod promocyjny
sts kod promocyjny

Zarówno STS, jak i Betclic oferują swoim graczom darmowe transmisje meczów. Za pośrednictwem STS TV oraz Betclic TV można oglądać wydarzenia sportowe w formie materiałów wideo, a jednocześnie obstawiać interesujące nas spotkania.

Obaj bukmacherzy są legalni, a więc nie mogą oferować niczego, co byłoby niezgodne z polskim prawem.


BEM Operations Liqmited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy Polskich bukmacherów www.sts.pl - 29 PLN bez depozytu - kod: BETONLINE
www.betclic.pl - 550 PLN cashback - Kod: KOD550
www.betfan.pl - 3100 PLN bonus + obstawianie bez podatku - Kod: BETFAN