Egipt pierwsza liga: Future FC – El Gaish (Typy i Analiza)

W poniedziałek w ramach rozgrywek egipskiej pierwszej ligi piłkarze Future FC podejmą zawodników El Gaish. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:30. Zapraszamy na analizę!

Premier Division: St. Patricks - UC Dublin. Typy bukmacherskie
Egipt pierwsza liga: Future FC – El Gaish. Typy bukmacherskie

Egipt pierwsza liga: Future FC – El Gaish. Typy bukmacherskie

Future FC traci kilka punktów o najlepszych, ale wciąż ma szansę na ligowe podium. Obecnie po dwudziestu dwóch ligowych kolejkach mają na swoim koncie trzydzieści dziewięć punktów.

Lokują się na czwartej pozycji w tabeli. W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Enppi. Już w pierwszej połowie zdobyli dwie bramki. W drugiej części gry rywal strzelił jednego gola.

Mecz zakończył się zatem zwycięstwem graczy Future FC 2:1. Był to ich piąty mecz z rzędu, w którym rywale nie byli w stanie ich pokonać. El Gaish także gra ostatnio dobrze.

Aktualnie zajmują szóste miejsce w ligowej tabeli. Mają po dwudziestu dwóch rozegranych meczach trzydzieści trzy punkty na swoim koncie. W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Smouha.

Przegrywali w tym meczu już 0:2, jednak zaczęli odrabiać straty. Pojedynek tych drużyn zakończył się ostatecznie remisem 2:2. Mają więc znakomita serię, a ostatnią porażkę zanotowali w lutym.

MeczTypKursBukmacher
Future FC – El Gaish 1(DNB)1,40Totolotek

5 / 5. Ocen: 3

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Egipt pierwsza liga: Future FC – El Gaish (Typy i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie