Eintracht Frankfurt – Antwerp – Typy bukmacherskie 25 listopada (czwartek)

Przed nami mecze piątej kolejki fazy grupowej Ligi Europy. Między innymi na Deutsche Bank Park we Frankfurcie Eintracht podejmować będzie Antwerp. Transmisja na Viaplay. Zapraszam do analizy.

Eintracht Frankfurt - Antwerp - Typy bukmacherskie 25 listopada (czwartek)
Typy Dnia – 25 listopada (czwartek)

Eintracht Frankfurt vs Antwerp. Typ i Analiza

„Orły” bo taki przydomek ma Eintracht Frankfurt, są już praktycznie w fazie pucharowej Ligi Europy. W ich przypadku wystarczy tylko postawić kropkę nad i. Z dorobkiem dziesięciu punktów zajmuję pierwsze miejsce w grupie „D”.

Natomiast ich dzisiejszy przeciwnik Antwerp ma tylko jeden punkt na koncie przez co zajmuje miejsce ostatnie. W tych rozgrywkach Belgowie nie zaznali jeszcze smaku zwycięstwa. Oczywiste więc, że wyraźnym faworytem jest niemiecki zespół.

Po trzech zwycięstwach z rzędu „Orły” przystąpią do tego spotkania w dobrych nastrojach. Na wyjeździe pokonały takie drużyny jak Olympiakos 2-1, Furth 2-1 i Freiburg 2-0. Na dzień dzisiejszy poza kontuzjowanym Hintereggerem poważniejszych problemów kadrowych nie mają

Moim zdaniem warto stawiać na zwycięstwo gospodarzy, zwłaszcza że piłkarze Antwerp w ostatnim czasie pozostawili po sobie złe wrażenie. W lidze Europy radzą sobie bardzo słabo. Ostatnio w ekstraklasie przegrali z St. Truiden 1-2.

Wcześniej pokonali Anderlecht 2-0 który w tym sezonie prezentuje się bardzo przeciętnie. Dzisiejszego wieczoru goście zagrają bez Bataille’a, Buta, Coopmana, Secka i Nsimba. Na wyjeździe „Orły” pokonały Antwerp 1-0. Tym bardziej u siebie powinny udowodnić swoją wartość.

Typ: 1 (kurs 1.39 na Betlic)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Eintracht Frankfurt – Antwerp – Typy bukmacherskie 25 listopada (czwartek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie