EKSTRA bonus powitalny w Betclic. Kod promocyjny VIP na 510 zł premii!

Bukmacher legalny Betclic dla Czytelników TypyDnia.net.pl przygotował EKSTRA bonus powitalny. Do odebrania potrzebny jest specjalny kod promocyjny VIP, który brzmi „KOD510”!

EKSTRA bonus powitalny w Betclic. Kod promocyjny VIP na 510 zł premii!
EKSTRA bonus powitalny w Betclic. Kod promocyjny VIP na 510 zł premii!

Betclic bonus VIP

Nowy bonus powitalny Betclic to propozycja dla najbardziej wymagających typerów, dla których zwykła premia jest niewystarczająca! Cashback 510 PLN nie może być odebrany bez specjalnego kodu promocyjnego!

Oferta bonusowa od Betclic to zwrot przegranych w pierwszym kuponie postawionym u bukmachera. Cashback Betclic to 100% stawki, czyli im więcej ktoś postawi, tym więcej będzie mógł otrzymać – albo wygranych, albo zwrotu!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Kod promocyjny VIP od Betclic brzmi „KOD510„. Można go wpisać tylko i wyłącznie przy zakładaniu konta na stronie oficjalnej bukmachera. Jest to limitowany bonus dostępny dla naszych Czytelników!

Jak odbiera się bonus powitalny Betclic?
⏬⏬⏬

  1. Rejestracja na Betclic.pl
  2. Kod promocyjny: KOD510
  3. Postawienie pierwszego kuponu
  4. W razie wygranej – normalny zysk!
  5. W razie przegranej – zwrot stawki 100%!
Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Rejestracja na stronie bukmachera trwa tylko kilka chwil, a to dlatego, że nie jest konieczna natychmiastowa weryfikacja danych, czyli przesyłanie skanów dokumentów i tym podobnych.

Na oficjalnej stronie nie można znaleźć premii 510 PLN, gdyż ta dostępna jest wyłącznie dla Czytelników naszego portalu!

Betclic Polska działa w stu procentach zgodnie z prawem. Granie u tego bukmachera jest legalne, a więc odbieranie bonusu także nie wiąże się z żadnymi przykrymi konsekwencjami!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Typy dnia

Typy bukmacherskie

Pewniak dnia. Milan – Fiorentina typy bukmacherskie (29 listopada, niedziela)

Mecz Milan - Fiorentina jako pewniak dnia? Jest w tym spotkaniu spory potencjał, a kurs na gospodarzy mocno zachęcający. Co zagrać 29 listopada? Oto...

Kończymy Ruka Triplle – bieg na 15 km mężczyzn

Dzisiaj o 12:50 na trasach biegowych w Ruce zostanie rozegrany bieg na dochodzenie panów  na dystansie 15 km stylem dowolnym.  Najpewniejszym zakładem na jutro...

Warta Zawiercie – Skra Bełchatów

W niedzielę 29 listopada dojdzie do ciekawego spotkania w Zawierciu, pomiędzy miejscową Wartą a Skrą Bełchatów. W tym pojedynku obstawiam over 177,5 pkt po...

Arsenal – Wolves – Typy bukmacherskie 29 listopada (niedziela)

W ostatnim niedzielnym spotkaniu Premier League Kanonierzy na Emirates Stadium podejmować będą drużynę Wolves. W lidze prezentują się poniżej oczekiwań swoich kibiców. Czy w...

Chelsea – Tottenham – Typy bukmacherskie 29 listopada (niedziela)

Każde spotkanie Premier League dostarcza kibicom wielu emocji, a już tym bardziej takie hity jak Chelsea - Tottenham, czyli drużyny które są w znakomitej...