Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Górnik Zabrze (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Górnika Łęczna podejmą zawodników Górnika Zabrze. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:30. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Sport oraz CANAL+ Sport 3. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Górnik Łęczna - Górnik Zabrze (Typ i Analiza)
Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Górnik Zabrze. Typy bukmacherskie

Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Górnik Zabrze. Typy bukmacherskie

Gospodarze mają słabą kadrę, ale ich gra wcale nie jest taka zła. Obecnie po piętnastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko dziewięć punktów i lokują się na ostatniej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Bruk-Betu. Mieli w tym, meczu znaczną przewagę i z remisu 1:1 bardziej cieszyć mogą się rywale. Był to ich trzeci mecz z rzędu bez porażki. W ich drużynie nie zagrają Śpiączka i Wędrychowski.

Górnik Zabrze gra lepiej, ale i tak znacznie poniżej oczekiwań. Aktualnie zajmują dwunaste miejsce w ligowej tabeli, mając po czternastu rozegranych meczach osiemnaście punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Legii Warszawa. Zagrali w tym meczu dobrze i odnieśli prestiżowe zwycięstwo 3:2. Wcześniej mieli jednak passę czterech kolejnych meczów bez zwycięstwa.

Gospodarze tego meczu w ostatnich spotkaniach grali wyraźnie lepiej. Zanotowali trzy remisy. Nie są to rewelacyjne rezultaty, ale nie dali się pokonać ani Lechowi, ani Rakowowi. Zabrzanie ostatnio się przełamali, ale w meczach wyjazdowych grają słabo i to gospodarzom daję szansę na punkty.

MeczTypKursBukmacher
Górnik Łęczna – Górnik Zabrze1x2,15PZbuk

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Górnik Zabrze (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie