Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Legia Warszawa (Typy i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Górnika Łęczna podejmą zawodników Legii Warszawa. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisję meczu przeprowadzi Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Górnik Łęczna - Legia Warszawa. Typy bukmacherskie
Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Legia Warszawa. Typy bukmacherskie

Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Legia Warszawa. Typy bukmacherskie

Legia punktuje w tym roku znacznie lepiej i wydostała się ze strefy spadkowej. Obecnie po dwudziestu trzech ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia pięć punktów. Lokują się na trzynastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali u siebie z piłkarzami Śląska Wrocław. Nie było to wielki widowisko. Legia zdołała jednak wygrać 1:0. Ostatnio potrafią przepychać takie mecze na swoją korzyść. Był to ich trzeci mecz z rzędu bez porażki.

Górnik Łęczna walczy o wydostanie się ze strefy spadkowej. Aktualnie zajmują szesnaste miejsce w ligowej tabeli. Mają po dwudziestu czterech rozegranych meczach dwadzieścia cztery punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali na wyjeździe z zawodnikami Wisły Płock. Sami potrafi stworzyć sobie kilka niezłych okazji. Jednak ich obrona, grała bardzo słabo. Rafał Wolski praktycznie ich ośmieszał. Wisła wygrała ten mecz 3:1.

Legia wygrała trzy ostatnie mecze (dwa w lidze i jeden w pucharze Polski). Mecz pucharowy wygrali u siebie właśnie z zespołem z Łęcznej (2:0). Widać, że wychodzą z kryzysu. Ich gra wciąż jest daleka od ideału, ale wyniki dają punkty. Łęcznianie w tym roku grają lepiej, ale faworytem tego meczu musi być znacznie lepsza kadrowo Legia.

MeczTypKursBukmacher
Górnik Łęczna – Legia Warszawa2(DNB)1,42Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Legia Warszawa (Typy i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie