Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Warta Poznań (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek piłkarze Górnika Łęczna podejmą zawodników Warty Poznań. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3 oraz nSport+. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Warta Poznań. Typy bukmacherskie

Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Warta Poznań. Typy bukmacherskie

Warta Poznań miała mieć w tym sezonie trudny czas, jednak początek nowych rozgrywek jest w ich wykonaniu bardzo udany. Mają na swoim koncie dwa remisy, a ten ostatni był bardzo cenny.

Remis u siebie z silną Pogonią trzeba szanować. Tym bardziej że, zespół Warty od dziesiątej minuty spotkania musiał grać w osłabieniu, ponieważ czerwoną kartką ukarany został Łukasz Trałka.

Wygląda więc na to, że Warta w tym sezonie wcale nie musi grać gorzej, niż w poprzednim. Górnik Łęczną to z kolei beniaminek, który zdobył jak dotąd tylko punkt. W poprzedniej kolejce nie zagrali najlepiej.

Grali na wyjeździe z zawodnikami Zagłębia Lubin. Nie grali beznadziejnie, ale rywale ostrzelali ich z dystansu i gracze Górnika polegli w tym meczu 1:3. Zespół Piotra Tworka będzie zatem faworytem tego meczu.

Gospodarze tego meczu nie odstają od reszty ligi, ale mimo to powinni jedynie bronić się przed spadkiem. Warta ma cenne doświadczenie z zeszłego sezonu. W tym ich gra wygląda dobrze i będą mieli okazję zgarnąć po raz pierwszy w tym sezonie komplet punktów.

MeczTypKursBukmacher
Górnik Łęczna – Warta Poznań2(DNB)1,60PZbuk

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Warta Poznań (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie