Ekstraklasa: Piast Gliwice – Raków Częstochowa (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach rozgrywek Ekstrasy piłkarze Piasta Gliwice podejmą zawodników Rakowa Częstochowa. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Spot oraz CANAL + Spot 3. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Piast Gliwice – Raków Częstochowa. Typy Bukmacherskie

Ekstraklasa: Piast Gliwice – Raków Częstochowa. Typy Bukmacherskie

Poprzedni sezon dla Piasta był bardzo nieudany. Podopieczni Waldemara Fornalika zajęli na koniec sezonu dopiero szóste miejsce w tabeli. Taki sezon nie ma prawa się w tej drużynie powtórzyć.

Piast, a raczej Fornalik ma jednak spory problem. Z zespołu odszedł Jakub Świerczok, a klub nie zakontraktował w jego miejsce godnego zastępcy. Gwiazdą ligi powinien być Damian Kądzior, ale będzie potrzebował on zapewne kilku meczów, aby dojść do formy.

Raków kończył poprzedni sezon w znacznie lepszych nastrojach. Wicemistrzostwo Polski było dla klubu wielkim sukcesem. W dodatku niedawno wygrali mecz o Superpuchar i wstępują nowy sezon w dobrych nastrojach.

Musimy mieć na uwadze, że w tym sezonie muszą łączyć grę w europejskich pucharach z Ekstraklasą. Jednak Raków wzmocnił się kilkoma solidnymi piłkarzami, a ich kadra jest na tyle szeroka, aby sobie poradzić.

Piast zawsze miał problemy ze zdobywaniem bramek, a bez Świerczoka pierwsze mecze mogą być dosyć trudne. Kądzior będzie potrzebował czasu, aby dość do optymalnej dyspozycji i Raków powinien w tym meczu zapunktować.

MeczTypKursBukmacher
Piast Gliwice – Raków Częstochowa2(DNB)2,10PZBuk

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie