Ekstraklasa: Podbeskidzie – Wisła Płock (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Podbeskidzia podejmą zawodników Wisły Płock. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Sport oraz CANAL+ Sport 3. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Podbeskidzie – Wisła Płock

Ekstraklasa: Podbeskidzie – Wisła Płock

Podbeskidzie jest w bardzo trudnej sytuacji, a sobotni mecz, muszą wygrać, aby myśleć o utrzymaniu. Obecnie po dwudziestu ośmiu ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko dwadzieścia cztery punkty i lokują się na ostatniej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Piasta Gliwice. Grali w tym meczu bardzo ambitni, ale przegrali 0:2 i ich sytuacja jest bardzo trudna. W ich drużynie nie ma kontuzjowanych piłkarzy.

Wisła Płock jest w lepszej sytuacji, ale wiąz muszą walczyć o utrzymanie. Aktualnie zajmują czternaste miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu ośmiu rozegranych meczach dwadzieścia dziewięć punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Lechii Gdańsk. Nie mieli w tym meczu za wiele do powiedzenia i polegli w nim 1:3. W ich zespole kontuzjowany jest Rodriguez.

W rundzie jesiennej mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się zwycięstwem Wisły Płock 4:1. W kolejnym meczu też nie powinno zabraknąć goli, ponieważ oba zespoły walczą o utrzymanie i nie mają nic do stracenia.

MeczTypKursBukmacher
Podbeskidzie – Wisła Płock+1,51,31Fortuna

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Ekstraklasa: Podbeskidzie – Wisła Płock (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie