Ekstraklasa: Radomiak Radom – Śląsk Wrocław (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Radomiaka Radom podejmą zawodników Śląska Wrocław. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:30. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Sport oraz CANAL+ Sport 3. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Radomiak Radom – Śląsk Wrocław. Typy bukmacherskie

Ekstraklasa: Radomiak Radom – Śląsk Wrocław. Typy bukmacherskie

Radomiak wygląda w tym sezonie dobrze i spadek im raczej nie grozi. Obecnie po sześciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dziewięć punktów i lokują się na ósmej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali u siebie z piłkarzami Pogoni Szczecin. Silny rywal miał w tym meczu optyczną prewagę, jednak piękny gol Leandro dał im remis 1:1. W ich drużynie nie zagrają Rhuan i Silva.

Jacek Magiera wyciska ze Śląska wszystko, co najlepsze. Aktualnie zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli, mając po siedmiu rozegranych meczach trzynaście punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Legii Warszawa. Wygrali to spotkanie po dosyć kontrowersyjnym golu 1:0. W ich zespole nie wystąpią Janasik oraz Zylla.

Ostatni mecz z Legią Śląsk zagrał na zero z tyłu. Jednak był to dopiero drugi taki mecz. A wynika to też z faktu, że Legia jest w ostatnim czasie nieskuteczna. Z Radomiakiem może być o to trudniej, bo rywal spisuje się bardzo dobrze. Możemy więc liczyć na sytuacje dla obu ekip i kilka goli powinno tu paść.

MeczTypKursBukmacher
Radomiak Radom – Śląsk Wrocław+1,51,32STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Ekstraklasa: Radomiak Radom – Śląsk Wrocław (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie