Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Warta Poznań (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Rakowa Częstochowa podejmą zawodników Warty Poznań. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:30. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Sport oraz CANAL+ Sport 3. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Warta Poznań. Typy bukmacherskie

Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Warta Poznań. Typy bukmacherskie


Raków gra w tym sezonie bardzo dobrze i powinni włączyć się do walki o europejskie puchary. Obecnie po ośmiu ligowych kolejkach mają na swoim koncie piętnaście punktów i lokują się na piątej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali u siebie z piłkarzami Radomiaka Radom (odrabiali zaległości z 4. kolejki). Nie spisali się w tym meczu na miarę oczekiwań. Zremisowali ten mecz 2:2. Jednak warto zaznaczyć, że w tym sezonie mają na swoim konie tylko jedną porażkę i to z początku rozgrywek. W ich drużynie nie zagrają Arsenić, Cebula, Lederman i Rundić.

Warta nie ma tak imponującego sezon, jak poprzedni. Aktualnie zajmują szesnaste miejsce w ligowej tabeli, mając po dziewięciu rozegranych meczach zaledwie siedem punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Zagłębia Lubin. Grali w tym meczu bardzo dobrze, ale niesamowicie w tym spotkaniu bronił Hładun. To głównie dzięki jego postawie Zagłębie wygrało ten mecz 2:0. Dla Warty oznacza to szósty kolejny mecz bez wygranej. W ich zespole nie wystąpi jedynie Pleśnierowicz.

Szkoleniowiec Warty mówił po ostatnim meczu, że cieszy go dobra postawa drużyny (mimo porażki). Pytanie, czy w meczu z Rakowem będą w stanie stworzyć sobie tyle okazji. Raków ma wciąż jeden zaległy mecz. Jeśli gospodarze tego meczu nie będą tracić punktów, mogą zaatakować nawet pierwsze miejsce. Sądzę, że przy takiej mobilizacji wygrają u siebie z Wartą.

MeczTypKursBukmacher
Raków Częstochowa – Warta Poznań11,73LVBet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Warta Poznań (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie