Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Śląska Wrocław podejmą zawodników Lechii Gdańsk. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3 oraz CANAL+ Sport 4. Zapraszamy na analizę!

Typ dnia - 22 maja (piątek)
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk. Typy bukmacherskie

Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk. Typy bukmacherskie

Śląsk gra w tym sezonie bardzo ofensywni. Tracą sporo goli, ale jeszcze więcej strzelają. Obecnie po dwóch ligowych kolejkach mają na swoim koncie cztery punkty i lokują się na siódmej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Cracovii. Mimo że grali w pewnym momencie w osłabieniu, byli lepsi od rywala i zasłużenie pokonali 2:1. W ich drużynie nie zagrają Schwarz, Tama oraz Zylla.

Lechia ma przeciętny skład, ale trener Stokowiec wyciska ze swoich piłkarzy ile może. Aktualnie zajmują ósme miejsce w ligowej tabeli, mając po dwóch rozegranych meczach cztery punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Wisły Płock. Nie stwarzali sobie w tym meczu wielu okazji, ale po bramce samobójczej rywali odnieśli zasłużone mimo wszystko zwycięstwo. W ich zespole nie wystąpią Haydary oraz Szczepański.

Śląska gra w sposób, który powoduje, że w ich meczach można stawiać w ciemno over. Lechia ostatni mecz powinna wygrać wyżej. Śląsk gra co trzy dni, więc Lechia będzie miała swoje szanse i w tym meczu spodziewam się kilku goli.

MeczTypKursBukmacher
Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk+21,50Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie