Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin (Typy i Analiza)

W niedzielę w ramach rozgrywek Ekstraklasa piłkarze Śląska Wrocław podejmą zawodników Zagłębia Lubin. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:30. Transmisję meczu przeprowadzi Canal+ 4K Ultra, CANAL+ Premium oraz CANAL+ Sport 3. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin. Typy bukmacherskie
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin. Typy bukmacherskie

Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin. Typy bukmacherskie

Śląsk Wrocław jest obecni w potężnym kryzysie. Obecnie po dwudziestu dwóch ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia pięć punktów. Lokują się na dwunastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali u siebie z piłkarzami Piasta Gliwice. Nie grali w tym meczu bardzo źle. Jednak rywal ich punktował. Piast wygrał z nimi 3:1. Był to ich szósty mecz bez zwycięstwa.

Zagłębie Lubin powinno grać pod wodza Stokowca coraz lepiej. Aktualnie zajmują piętnaste miejsce w ligowej tabeli. Mają po dwudziestu dwóch rozegranych meczach dwadzieścia trzy punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Wisły Płock. Dosyć szybko stracili gola. Nie spuścili jednak głów i odrobili straty z nawiązką. Wygrali cały mecz 3:1 i przerwali passę czterech kolejnych porażek.

Obie drużyny są w tym sezonie słabo dysponowane. Ostatnie wyniki też wskazują na kiepską formę. Zagłębie co prawda wygrało poprzednie spotkanie, ale wątpię, by był to przejaw znacznej poprawy. Śląsk ma olbrzymie kłopoty ze zdobywaniem bramek. W związku z tym myślę, że nie zobaczmy goli po obu stronach.

MeczTypKursBukmacher
Śląsk Wrocław – Zagłębie LubinBTS – Nie2,14STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin (Typy i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie