Ekstraklasa: Warta Poznań – Bruk-Bet T. (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Warty Poznań podejmą zawodników Termaliki. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:30. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Sport oraz CANAL+ Sport 3. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Warta Poznań – Bruk-Bet T.. Typy bukmacherskie

Ekstraklasa: Warta Poznań – Bruk-Bet T.. Typy bukmacherskie

Warta ma słabszy sezon, niż poprzedni, ale wiadomo było, że trudno będzie im grać, aż tak dobrze. Obecnie po sześciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie sześć punktów i lokują się na trzynastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali u siebie z piłkarzami Jagiellonii Białystok i pokazali się z dobrej strony. Rywale przeważali w tym meczu, ale mecz zakończył się remisem 1:1. Był to jednak ich trzeci mecz z rzędu bez wygranej. W ich drużynie nie zagra tylko Pleśniorowicz.

Termalika to jeden z głównych kandydatów do spadku. Aktualnie zajmują siedemnaste miejsce w ligowej tabeli, mając po pięciu rozegranych meczach zaledwie dwa punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Cracovii. Grali w tym sezonie dobrze. Rywale oddali tylko dwa celne strzały, ale to wystarczyło, aby pokonać ich 2:1. W ich zespole nie wystąpi jedynie Grabowski.

Termalika gra w tym sezonie całkiem dobrze. Jednak nic z tego nie wynika i nie są w stanie punktować. Warta ma większy potencjał kadrowy i będą mieli w tym meczu okazję się przełamać i odnieść zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
Warta Poznań – Bruk-Bet T.1(DNB)1,76Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie