Ekstraklasa: Warta Poznań – Raków Częstochowa (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Warty podejmą zawodników Rakowa. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Sport 2 oraz CANAL + Spot 4. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Warta Poznań – Raków Częstochowa

Ekstraklasa: Warta Poznań – Raków Częstochowa

Warta Poznań to klub, który ogromnie zaskakuje. Obecnie po dwudziestu pięciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie trzydzieści sześć punktów i lokują się na szóstej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Wisły Kraków. Skutecznie bronili się i w odpowiednim momencie wyprowadzili zabójczy cios, dający zwycięstwo. Był to ich czwarty mecz z rzędu bez porażki. W ich drużynie kontuzjowani są Fiedosewicz, Kieliba i Kopczyński.

Raków jest coraz bliżej ligowego podium na koniec sezonu. Aktualnie zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu czterech rozegranych meczach czterdzieści trzy punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Lecha Poznań. Rozegrali świetny mecz i pokonali rywala 3:1. Był to ich jedenasty kolejny mecz (w tym mecze sparingowe i pucharowe) bez porażki. W ich zespole kontuzjowani są Szczepański oraz Tijanić.

Warta to underowa drużyna. Już w rundzie jesiennej Raków wygrał z nimi 1:0. Warta gra obecnie jeszcze lepiej. Mimo że Raków jest faworytem tego meczu, bardziej pewne wydaje mi się, że nie padnie w tym meczu zbyt wiele goli.

MeczTypKursBukmacher
Warta Poznań – Raków Częstochowa-31,36Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie