Ekstraklasa: Warta Poznań – Zagłębie Lubin (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Ekstraklasy piłkarze Warty Poznań podejmą zawodników Zagłebia Lubin. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:30. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Sport oraz CANAL + Sport 3. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Warta Poznań – Zagłębie Lubin. Typy bukmacherskie

Ekstraklasa: Warta Poznań – Zagłębie Lubin. Typy bukmacherskie

Warta gra znacznie słabiej niż w poprzednim sezonie i zagląda im w oczy widmo spadku. Obecnie po ośmiu ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko siedem punktów i lokują się na szesnastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Górnika Zabrze. Zagrali słabe spotkanie i rywal odniósł zasłużone zwycięstwo 1:0. Był to ich piąty mecz z rzędu bez zwycięstwa. W ich drużynie nie zagrają Kieliba i Pleśnierowicz.

Zagłębie to przeciętna drużyna, która gra w kratkę. Aktualnie zajmują szóste miejsce w ligowej tabeli, mając po siedmiu rozegranych meczach dwanaście punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Termaliki. Grali w tym meczu słabo, zwłaszcza w pierwszej połowie, po której przegrywali 0:1. W drugiej zaprezentowali się lepiej i udało i się im wygrać 2:1. W ich zespole nie wystąpią Bashkirov, Oko, Simic i Żubrowski.

Poznaniacy są obecnie w sporym dołku i czekają na przełamanie. Zagłębie punktuje lepiej, ale ich gra nie imponuje. Warta u siebie nie traci wielu goli i w tym meczu może być podobnie. Spodziewam się słabego meczu i niewielu goli.

MeczTypKursBukmacher
Warta Poznań – Zagłębie Lubin-31,43Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Ekstraklasa: Warta Poznań – Zagłębie Lubin (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie