El. EURO 2020: Rumunia – Szwecja (Typ i Analiza)

W piątek w ramach eliminacji do EURO 2020 piłkarze podejmą zawodników ze Szwecji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisja w Polsat Sport News.

Typy Dnia - 3 listopada (niedziela)
El. EURO 2020: Rumunia – Szwecja

El. EURO 2020: Rumunia – Szwecja

Rumunia spisywała się w ostatnich latach słabo i w rankingu FIFA zajmuje dopiero dwudzieste dziewiąte miejsce. W tych eliminacjach zajmują trzecie miejsce w grupie, tracąc jeden punkt do Szwecji. Mają czternaście punktów zdobytych w ośmiu spotkaniach. W ostatnim meczu zremisowali u siebie z Norwegią 1:1.

Mają oni problemy w defensywie, ponieważ w najbliższych meczach reprezentacji nie zagrają podstawowi obrońcy: Vlad Chiriches i Dragos Grigore, którzy wciąż leczą urazy. W dodatku poza składem znalazł się także podstawowy napastnik Florin Andone. Kontuzje podstawowych obrońców dają szansę na występ debiutantom: Andrei Burcy z Cluj i Vasile Mogosowi z Cremonense.


Czytaj także:


Szwecja ma lepszą reputację od przeciwników i także w rankingu FIFA zajmują wyższe miejsce. Osiemnastą pozycję w nim, a także drugie miejsce w swojej grupie pokazują, że grają ostatnio nieźle. Potwierdzili to w ostatnim meczu, w którym postawili się mocnej Hiszpanii i zremisowali z nią przed własną publicznością 1:1.

Sporo oczekuje się od Dejana Kulusevskiego i Mattiasa Svanberga, którzy są objawieniem w lidze włoskiej i wielu liczy na to, że przeniosą doba dyspozycję na mecze w reprezentacji. W ich drużynie nie ma za to doświadczonych zawodników, którzy w zmagają się z różnymi kontuzjami m.in. Augustinssona, Kraftha i Claessona.

Piłkarze Rumunii tracąc tylko punkt do Szwedów, jednak muszą pokonać Skandynawów, bo w ostatniej kolejce grają na wyjeździe z Hiszpanią. Goście będą z kolei dążyli do tego by zdobyć w tym meczu jeden punkt, a więc spodziewam się zaangażowania i goli.

MeczTypKursBukmacher
Rumunia – Szwecja +1,51,44Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

El. EURO 2020: Rumunia – Szwecja (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie