W poniedziałek w ramach eliminacji do EURO 2020 piłkarze Włoch podejmą zawodników z Armenii. Początek meczu zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisja w Polsat Sport Extra.

El. EURO 2020: Włochy – Armenia

El. EURO 2020: Włochy – Armenia

Włosi przeżywali w ostatnich latach kryzys, a w rankingu FIFA zajmują piętnaste miejsce, co odzwierciedla poziom ich gry w ostatnich latach. Ostatnio prezentują się jednak znacznie lepiej, co pokazuje ich grupa, gdzie pewnie przewodzą, wygrywając wszystkie dotychczasowe mecze, a dwadzieścia siedem punktów zdobytych w dziewięciu spotkaniach budzą respekt.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

W ostatnim mecze pokazali się ze świetnej strony i pokonali na wyjeździe Bośnię i Hercegowinę 3:0. Podopieczni Roberto Manciniego grają ofensywnie i strzelają w tej grupie ponad trzy bramki na mecz, ostatnio pierwszego gola zdobył obrońca Francesco Acerbi. Drużyn musi radzić sobie bez Marco Verrattiego i Domenico Berardiego.

Armenia to słaba reprezentacja. U siebie co prawda potrafią urywać punkty, nawet najlepszym, ale wiąże się to z dużą odległością, jaka dzieli Armenię od centrum Europy. W rankingu FIFA zajmują odległa dziewięćdziesiątą dziewiątą pozycję, co dobitnie pokazuje ich miejsce w szeregu.

W obecnych eliminacjach zajmują czwarte miejsce, mając na koncie dziesięć punktów po dziewięciu rozegranych spotkaniach. W ostatniej kolejce zagrali słaby mecz i przegrali przed własną publicznością z reprezentacją Grecji 0:1. Szczególnie brakuje im kontuzjowanego zawodnika Romy Henrikha Mkhitaryana, a także dobrze radzącego sobie w Hoffenheim Sargisa Adamyana.

Włosi pod wodzą Manciniego zgodnie z obietnicą grają ofensywnie i strzelają dużą ilość bramek. Piłkarze gości bez Mkhitaryana nie mają potencjału, by im zagrozić, a dodatkowo tracą w tych eliminacjach sporo goli i jestem prawie pewny, że gospodarze w tym meczu wysoko zwyciężą.

MeczTypKursBukmacher
Włochy – Armenia1(-1)1,46Totolotek