Eliminacje do cyklu GP.

Dzisiaj odbędą się cztery rundy eliminacyjne do cyklu GP jest kilka zakładów warty postawienia. Niektórzy zawodnicy nie chca awansować i trzeba próbować to wykorzystać.

żużel typersi

Pierwszym zakładem jest para Piotr Pawlicki – Jacoub Thorsell. Obu zawodników dzieli przepaśc. Pawlicki widać że chyba porozumiał się z silnikami, zajął 2 miejsce w Bydgoszczy w ME i objął prowadzenie w klasyfikacji. Kapitan Fogo Uni ma nadal aspiracje aby wrócić do GP awansuję tylko 4 zawodników więc jest o co jechać.

Thorsel to niespelniony talent Szwedzkiego zużla, nie znalazł zatrudnienia ani w ekstralidze ani w 1 lidze. W Elitserien jakieś punkty zdobywa ale tam w tym roku jest bardzo słaby poziom wielu zawodników zrezygnowało tam z podpisania kontraktu.

Kolejnym Typem jest Grisza Łaguta – Rohan Tungate.Stawiam w tym pojedynku na Rosjanina, jednak mam watpliwości czy Griszy zależy na GP , ale wydaję mi się gdyby awansował, ojechałby o dobry wynik. Wyniki w ekstralidze pokazują że nadal to jest lider , mimo wpadek nieraz np w Częstochowie. Jednak to solidna firma. Jutro czeka go niesamowicie ważne spotkanie ze Stalą Gorzów i mam nadzieję ze Grisza nie podejdzie do tych zawodów czysto treningowo.

Tungate miałbyć liderem Uni tarnów po fenomenalnym sezonie w Łodzi, jednak kontuzja odniesiona w tym roku, spowodowała że jego wyniki mocno poszły w dół. Ten chłopak ma papiery na jazdę w GP ale to chyba jeszcze nie ten moment. Poniżej jeszcze kilka typów bez analizy.

Typy

Pawlicki – Thorsel 1 @1,35

Łaguta – Tungate 1 @1,30

Hansen – Wolbert 1 @1,52

Lebiedew – Milik 1 @1,57

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Eliminacje do cyklu GP. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie