Eliminacje EURO: Norwegia – Serbia (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach eliminacji do EURO reprezentacja Norwegii zagra z piłkarzami z Serbii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę!

Eliminacje EURO: Norwegia – Serbia

Eliminacje EURO: Norwegia – Serbia

Norwegia to europejski średniak, który potrafi notować niezłe wyniki, ale jednoczenie nie mają oni podejścia do najlepszych reprezentacji. W rankingu FIFA lokują się na czterdziestym czwartym miejscu. 

W niedawnych eliminacjach do EURO zajęci w swojej grupie trzecie miejsce. Teraz przed nimi trudna faza play-off. Nie są oni faworytem do awansu na turniej, ale na pewno mocno powalczą o ten cel. 

Serbia to z kolei reprezentacja, po której nie ma co spodziewać się fajerwerków, ale od lat prezentują bardzo równy i solidny poziom. W rankingu FIFA zajmują dobre dwudzieste dziewiąte miejsce.

W swojej grupie byli słabsi od Portugalczyków, ale sensacyjnie grupę wygrała reprezentacja Ukrainy i zajęli ostatecznie trzecie miejsce. W meczach Ligi Narodów przegrali na wyjeździe z Rosją 1:3 i zremisowali u siebie bezbramkowo z Turcją. 

Oba zespoły grają ostatnio poniżej oczekiwań. Teraz czekają ich bardzo ważne mecz, a mają w swoich szeregach wielu ciekawych zawodników ofensywnych, i najbliższy mecz powinien stać na dobrym poziomie, a kilka goli powinno w nim paść.

MeczTypKursBukmacher
Norwegia – Serbia+1,51,44Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie