Eliminacje MŚ: Austria – Dania (Typ i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek eliminacji do Mistrzostw Świata piłkarze Austrii podejmą zawodników z Danii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 3. Zapraszamy na analizę!

Liverpool - Fulham. Typy bukmacherskie 7 marca (niedziela)
Eliminacje MŚ: Austria – Dania

Eliminacje MŚ: Austria – Dania

Austria jest niezłą reprezentacją, która zajmuje dwudzieste trzecie miejsce w rankingu FIFA. Nie są jednak ścisłą czołówką, a wręcz daleko im do niej. Mieliśmy ją w grupie i mimo słabej gry, wyprzedziliśmy ich.

Duńczycy w rankingu FIFA lokują się na dwunastym miejscu i na przestrzeni lat prezentują bardzo stabilny i dobry poziom. W dodatku są ostatnio w ostatnich meczach w bardzo dobrej dyspozycji.

Dania ma na swoim koncie dwa zwycięstwa. Najpierw ograli, na wyjedzie Izrael 2:0. W kolejnym meczu urządzili sobie popis strzelecki i ograli u siebie Mołdawię, aż 8:0! Austriacy nie są w tak dobrych nastrojach.

Co prawda zajmują drugie miejsce w grupie, ale w pierwszym meczu zremisowali, na wyjedzie z reprezentacją Szkocji 2:2. W drugim meczu też nie zagrali zbyt dobrze, ale pokonali słabe Wyspy Owcze 3:1.

Austriacy to trudy rywal, ale mimo wszystko to przyjezdni są faworytami tego starcia. Ich kadra ma bardzo dobrych zawodników, ale Austria nie przekonywała i uważam, że reprezentacja Danii zdobędzie w tym meczu punkty.

MeczTypKursBukmacher
Austria – Daniax21,42Fortuna

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie