Eliminacje MŚ: Gruzja – Hiszpania (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach eliminacji Mistrzostw Świata piłkarze Gruzji podejmą z Hiszpanii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 3. Zapraszamy na analizę!

Dynamo Kijów - Club Brugge. Typy bukmacherskie 18 lutego (czwartek)
Eliminacje MŚ: Gruzja – Hiszpania

Eliminacje MŚ: Gruzja – Hiszpania

Gruzja nie ma co liczyć na awans. W rankingu FIFA zajmują osiemdziesiąt dziewiąte miejsce, co pokazuje, że nie są nawet europejskim średniakiem. Ich pierwsze spotkanie to potwierdziło.

Grali, na wyjedzie ze Szwecją. Mecz był całkiem wyrównany, ale brak skutecznych zawodników spowodował, że to rywale zdobyli gola na 1:0 i potrafili utrzymać ten wynik do końca spotkania.

Ekipa Hiszpanii to silna ekipa, która w rankingu FIFA zajmuje szóste miejsce, ale w pierwszym meczu zanotowali wpadkę. W pierwszym meczu grali u siebie z Grecją. Grali w tym meczu znacznie lepiej od rywali.

Marnowali jednak bardzo dużo sytuacji i Grecy wyrównali po strzale z rzutu karnego, a mecz zakończył się remisem 1:1. Być może szkoleniowiec Hiszpanii dokona jakichś zmian, jednak problemy ze zdrowiem omijają jego powołanych graczy.

Obie ekipy w pierwszych meczach zagrały dobrze, ale swoją postawą w ofensywie doprowadzało do szału swoich selekcjonerów. Gruzja zagra jednak z mocniejszym rywalem, niż Szwecja, a Hiszpania zagra ze słabą drużyną, niż Grecja i uważam, że tym razem Luis Enrique będzie po meczu w lepszym nastroju.

MeczTypKursBukmacher
Gruzja – Hiszpania21,25LVbet

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie