Eliminacje PNA: Madagaskar – Niger (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach eliminacji do Pucharu Narodów Afryki piłkarze Madagaskaru podejmą zawodników Nigru. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Zapraszamy na analizę!

Udinese - Napoli. Typy bukmacherskie 10 stycznia (niedziela)
Eliminacje PNA: Madagaskar – Niger

Eliminacje PNA: Madagaskar – Niger

Magadaskar nie jest słabą reprezentacją. W rankingu FIFA zajmują dziewięćdziesiąte czwarte miejsce, a więc widać, że można znaleźć kilka słabszych reprezentacji. Ich sytuacja w grupie jest jednak trudna.

Zajmują obecnie trzecie miejsce. Mają na swoim koncie dwa zwycięstwa, jeden remis i dwie porażki. Do drugiego miejsca tracą dwa punkty, więc muszą wygrać ostatni mecz i liczyć, że Wybrzeże Kości Słoniowej pokona Etiopię.

Zmierzą się jednak z najsłabszym możliwym rywalem. Niger lokuje się na ostatnim miejscu w grupie, mając na swoim koncie zaledwie trzy punkty. W rankingu FIFA zajmują z kolei sto trzynaste miejsce.

Niger nie ma prawa liczyć na awans, ale trzeba przyznać, że od początku nie dawano im szans na awans z tej grupy. Na te eliminacje reprezentację objął doświadczony Francuz Jean-Michel Cavalli, ale na niewiele się to zdało.

Piłkarze z Madagaskaru potwierdzili swoją wyższość już w meczu wyjazdowym. Wygrali wtedy z reprezentacją Nigru, aż 6:2. Teraz będzie im bardzo zależało na punktach, więc nie spodziewam się innego rezultatu, niż zwycięstwo gospodarzy.

MeczTypKursBukmacher
Madagaskar – Niger11,33Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie