Euro 2020 typowanie wyników u bukmachera

Typowanie meczów Euro 2020 to coś, co interesuje każdego typera piłkarskiego. O czym warto wiedzieć? Sprawdź już teraz, w jaki sposób dobrze jest obstawiać pewniaki, by więcej zyskiwać, niż tracić!

Euro 2020 typowanie wyników u bukmachera
Euro 2020 typowanie wyników u bukmachera

Jakie typy na Euro 2020 warto grać?

Oferta legalnych bukmacherów dotycząca Euro 2020 jest bardzo bogata i chyba nikogo to nie powinno dziwić, jeśli weźmie się pod uwagę, że piłkarskie mistrzostwa Europy to najbardziej wyczekiwana impreza sportowa ostatnich lat. Dostępne na Euro 2020 typy bukmacherskie to prawdziwe oczko w głowie tych, którzy lubią sprawdzać swoją wiedzę o futbolu, stawiając pieniądze na stronach z zakładami online.

Przy obstawianiu takich imprez jak mistrzostwa Starego Kontynentu dobrze jest wiedzieć co nieco na temat tego, jakie mecze warto obstawiać, a jakich lepiej nie. Oczywiście, gotowa recepta na sukces nie istnieje, ale każdy może wystrzec się pewnych błędów i tym samym uniknąć pewnych niepotrzebnych komplikacji.

STS bonus bez depozytu
Kod promocyjny w STS bonus bez depozytu

Redakcja naszego portalu składa się z typerów, którzy grają u bukmacherów nie od dzisiaj. Każdego dnia dostarczamy wam pewniaków z różnych lig, a także wielu sportów. Oczywiście, Euro 2020 to i dla nas bardzo ważne wydarzenie, dlatego też nie mogło u nas zabraknąć materiałów na ten temat. Z tego dzisiejszego dowiecie się:

  • Dlaczego nie warto zawsze grać na Polskę
  • Jakie zakłady na Euro 2020 są najbardziej opłacalne
  • Czego należy unikać przy graniu takich imprez jak mistrzostwa Europy
  • Dlaczego obstawianie nie zawsze jest… opłacalne

Pewniaki na mistrzostwa Europy 2020. Kto wygra, kto szybko odpadnie?

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
ewinner.pl155 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Mistrzostwa Europy Euro 2020 miały odbyć się w ubiegłym roku, ale przez koronawirusa pierwotne plany legły w gruzach. Wszystko wskazuje jednak na to, że teraz event ten odbędzie się już normalnie. Jego start zaplanowany jest na 11 czerwca. W meczu otwarcia dojdzie do starcia Włochy – Turcja. I już tutaj warto się na chwilę zatrzymać.

Jeżeli przyjrzymy się bliżej temu, jakie dodawane są w internecie typy Euro 2020, zauważymy, że właśnie pojedynek numer jeden w terminarzu jest brany pod lupę prawie najczęściej. Innymi hitami są spotkania, w których faworyci wydają się być dobrze znani, a zazwyczaj chodzi po prostu o obstawianie reprezentacji, które powinny bez większych problemów wyjść z grupy i grać w dalszej fazie rozgrywek.

Mecz otwarcia to pierwsza okazja do zarobienia na mistrzostwach – to kuszące. Jednocześnie trzeba mieć na uwadze to, że nie do końca wiadomo, w jakiej formie są piłkarze poszczególnych zespołów, w tym przypadku Włoch i Turcji. Nie zapominajmy też o tym, że chociaż to ten pierwszy kraj uważany jest za kandydata do zwycięstwa, Turcy są w stanie sprawić niespodziankę. Tym bardziej w meczu, gdzie skierowane są na nich oczy całego kontynentu. Historia już nieraz pokazała, że na rozpoczęciu imprez sportowych potrafią dziać się cuda.

Jeżeli chcemy stawiać na te kraje, które wygrać powinny nie tylko pojedyncze mecze, ale też całe Euro 2020, musimy liczyć się z tym, że prawdopodobnie im także zdarzy się przynajmniej jeden gorszy mecz. To może oznaczać stratę jakichś punktów, ale nie tylko. Właśnie dlatego warto uważać na granie BTS-ów w spotkaniach z faworytami – outsiderzy też potrafią utrzeć nosa tym najlepszym i robią to zawsze z wielką satysfakcją.

Euro 2020 typowanie meczów. O czym trzeba pamiętać?

Euro 2020 pewniaki bukmacherskie
Euro 2020 pewniaki bukmacherskie

Każdy, kogo interesuje Euro 2020 typowanie meczów zwracać powinien uwagę na opłacalność swoich działań. Nie chodzi na pewno o to, by grać za wszelką cenę i każdego dnia trwania imprezy. Pamiętajmy, że w fazie grupowej mamy dziennie trzy spotkania (a nawet i więcej, jeśli chodzi o ostatnią kolejkę), ale nie znaczy to, że każde musimy zagrać na kuponie. Czasem lepiej darować sobie obstawianie czegoś, co do czego nie jesteśmy przekonani. W przeciwnym wypadku szybko możemy pożałować swoich decyzji. A niespodziewana przegrana i zdenerwowanie to najlepsze podłoże do popełniania kolejnych błędów.

To naturalne, że graczy interesują typy na mecze Polski Euro 2020. Biało-Czerwoni w grupie na pewno łatwo mieć nie będą, a samo granie na nich to coś dla osób o stalowych nerwach. Jeżeli chcemy kibicować, to być może zabraknie nam obiektywizmu do skutecznego obstawiania. Warto zawsze zadać sobie szczerze pytanie, czy w danym meczu Polaków na pewno zagralibyśmy dokładnie taki sam typ, gdyby w pojedynku nie występował nasz zespół narodowy.

Najlepsze typy Euro 2020 to – rzecz jasna – takie, które dadzą zarobić możliwie jak najwięcej. W praktyce oznacza to granie na niespodzianki, ale i nie tylko. Gracze mają ogromne pole do popisu w przypadku zakładów na mistrzostwa Europy. Chociażby na www.eFortuna.pl możliwe jest granie na to, kto wygra, na jakim etapie dana reprezentacja zakończy występ albo które miejsce zajmie w grupie. Można też grać chociażby na to, ile punktów zdobędzie Polska w grupie.

Dobrze jest jeszcze przed Euro 2020 przyjrzeć się temu, jakie są zakłady bukmacherskie. Sprawdzajmy też kursy bukmacherskie, by wiedzieć, jak mocno zmieniły się pod wpływem czasu i na kogo wskazują. Pamiętajmy, że wahania sugerują chociażby to, na kogo stawia się więcej pieniędzy. Na www.Betclic.pl przygotowano nawet statystyki procentowe, które pokazują popularność konkretnych typów.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie