EURO: Austria – Macedonia Północna (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach rozgrywek EURO piłkarze Austrii podejmą reprezentację Macedonii Północnej. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport oraz TVP 2. Zapraszamy na analizę!

Euro 2020 typowanie wyników u bukmachera
EURO: Austria – Macedonia Północna

EURO: Austria – Macedonia Północna

Austria zajmują dwudzieste trzecie miejsce w rankingu FIFA. Raczej nie zwojują niczego wielkiego podczas tych mistrzostw świata, ale ich dyspozycja pozostawia wiele do życzenia.

Przed turniejem zagrali dwa mecze i nie zagrali w tych dobrze. Przegrali na wyjeździe z reprezentacją Anglii 0:1 i zremisowali u siebie bezbramkowo ze Słowacją. W ich drużynie problemy zdrowotne mają Baumgartner i Ilsanker.

Macedonia Północna wydaje się jedną z najsłabszych na turnieju. Zajmują dopiero sześźdiesiąte piąte miejsce w rankingu FIFA. Przed mistrzostwami rozegrali jednak całkiem niezłe sparingi.

STS bonus bez depozytu
Kod promocyjny w STS bonus bez depozytu

W pierwszym pojedynku zremisowali u siebie ze Słowenią 1:1, a w drugim wygrali u siebie bez problemu z Kazachstanem 4:0. W ich kadrze nie wystąpi z powodu kontuzji Ilija Nestorovski.

Austria nie imponuje i w tej reprezentacji zastanawiano się nawet czy nie wymienić przed startem turnieju selekcjonera. Jednak pierwszy mecz zagrają z najsłabszą reprezentacją w grupie. W związku z tym będą chcieli dobrze zacząć ten turniej i myślę, że może im się to udać.

MeczTypKursBukmacher
Austria – Macedonia Północna1(DNB)1,30Betfan

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie