EURO: Francja – Szwajcaria (Typ i Analiza)

W poniedziałek w ramach rozgrywek EURO piłkarze Francji zagrają z reprezentacją Szwajcarii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Ajax - Utrecht typy bukmacherskie (czwartek, 22 kwietnia)
EURO: Francja – Szwajcaria

EURO: Francja – Szwajcaria

Francja zajmuje drugie miejsce w rankingu FIFA. Mistrzowie Świata są głównym faworytem do wygrania całego turnieju. Są niepokonani od dziewięciu meczów. W pierwszym meczu Francja strzeliła Niemcom jednego gola i wygrała 1:0.

Francuzi byli zdecydowanie lepsi od rywala. W drugim meczu niespodziewanie Francuzi zagrali dużo słabsze spotkanie i tylko zremisowali to spotkanie 1:1. W ostatnim starciu mierzyli się z Portugalczykami. Po wyrównanym meczu padł remi 2:2.

Szwajcaria lokuje się na szesnastym miejscu w rankingu FIFA i od lat jest to bardzo solidna reprezentacja. W pierwszym meczu mimo dobrej gry tylko zremisowali z Walią 1:1. Widać, że brakuje im jakości w formacjach ofensywnych.

Do tego doszły problemy w obronie. W drugim meczu nie mieli szans z Włochami, który ograli ich 0:3. Dopiero w ostatnim meczu fazy grupowej zagrali dobre spotkanie i pewnie pokonali reprezentację Turcji 3:1.

Francuzi w fazie grupowej nie grali tak dobrze, jak się spodziewano. Mają oni swoje problemy, ale reprezentacja prowadzona przez Deschampsa powinna na tyle dobrze, aby wygrać ten mecz i przejść znacznie słabszych od siebie Szwajcarów.

MeczTypKursBukmacher
Francja – Szwajcaria11,65sts

5 / 5. Ocen: 3

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

EURO: Francja – Szwajcaria (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie