EURO: Holandia – Austria (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek EURO piłkarze Holandii zagrają z reprezentacją Austrii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP 2 oraz TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Holandia - Ukraina (Euro 2020) typy bukmacherskie - 13 czerwca
EURO: Holandia – Austria

EURO: Holandia – Austria

Holendrzy zajmują czternaste miejsce w rankingu FIFA. W tym roku nie spisują się tak dobrze, jak w poprzednim. Mają wciąż spore problemy z kontuzjami, ale jest to reprezentacja mimo wszystko silna.

W pierwszym meczu z reprezentacją Ukrainy zagrali bardzo dobre spotkanie w ofensywie. Rywale obnażyli jednak ich problemy w obronie i Holandia z wielkim trudem wygrała ten mecz 3:2.

Austriacy zajmują dwudzieste trzecie miejsce w rankingu FIFA. Zapowiadało się na to, że nie zwojują niczego wielkiego podczas tych mistrzostw. Ich dyspozycja pozostawia wiele do życzenia.

Jednak pierwszy mecz podczas EURO Austriacy przerwali serie trzech meczów bez zwycięstwa. Mieli w tym meczu swoje problem, ale ostatecznie wygrali przekonująco z Macedonią 3:1.

Holandia jest faworytem tego meczu, ale ich gra defensywna na przestrzeni kilku ostatnich meczów woła momentami o pomstę do nieba. Austria ma potencjał, by wykorzystać osłabienia rywali i myślę, że solidnie powalczą w tym meczu.

MeczTypKursBukmacher
Holandia – Austria2(+2)1,52Betclic

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie