EURO: Niemcy – Węgry (Typ i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek EURO piłkarze Niemiec podejmą zawodników z Węgier. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport oraz TVP 2. Zapraszamy na analizę!

Szwecja - Słowacja typy bukmacherskie (Euro 2020) - 18 czerwca
EURO: Niemcy – Węgry

EURO: Niemcy – Węgry

Niemcy lokują się na trzynastej pozycji w rankingu FIFA. Nie są faworytem do końcowego triumfu. W tym roku zanotowali kilka bolesnych wpadek. Słabszą formę pokazali też podczas pierwszego meczu mistrzostw.

Niemcy zagrali z Francuzami bardzo słabo. Oddali w tym meczu tylko jeden celny strzał i przegrali 0:1. Jednak w drugim meczu zagrali bardzo dobrze i rozbili Portugalczyków, wygrywając 4:2.

Węgry wydaje się chłopcem do bicia w tej grupie. Zajmują czterdzieste miejsc w rankingu FIFA i dojdzie do olbrzymiej niespodzianki, jeśli wyjdą z tej grupy. Mistrzostwa Europy zaczęli od porażki.

Węgrzy pokazali serducho i do 84 minuty remisowali z Portugalią. Ostatecznie przegrali z mistrzami Europy 0:3. W drugim meczu kompletnie zaskoczyli mistrzów świata. Po raz kolejny zagrali bardzo dobry mecz. Tym razem dało to im remis 1:1.

Celem Niemców na ten mecz jest oczywiście wygrana. Nie są jeszcze pewno awansu i na pewno będą bardzo zmotywowani. Węgrzy pokazują się z dobrej strony, ale Niemcy ich nie zlekceważą i myślę, że wygrają i to z przewagą kilku goli.

MeczTypKursBukmacher
Niemcy – Węgry1(-1,5)1,58Fortuna

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

EURO: Niemcy – Węgry (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie