EURO: Rosja – Dania (Typ i Analiza)

W poniedziałek ramach rozgrywek EURO piłkarze Rosji zagrają z reprezentacją Danii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP 1. Zapraszamy na analizę!

Euro 2020 zakłady bukmacherskie
EURO: Rosja – Dania

EURO: Rosja – Dania

Rosjanie zajmują trzydziestą dziewiątą lokatę w rankingu FIFA, ale nie imponowali w meczach kontrolnych. Podobnie było w pierwszym meczu podczas EURO. Rosja przegrała z Belgią 0:3.

W związku z tym mogli mieć problem z wyjściem z tej grupy. Rosjanie zapowiada lepszą grę i faktycznie zagrali znacznie lepie i zasłużenie wygrali z Finlandią 1:0. Pytanie, czy będą w stanie powtórzyć taki mecz z silniejszym rywalem.

Dania ma bardzo dobrą drużynę, która w rankingu FIFA zajmują dwunaste miejsce. W pierwszym meczu, mimo ogromnej przewagi i dwudziestu trzech strzałach na bramkę Finów Dania przegrała 0:1.

W drugim meczu pozytywnie zaskoczyli kompletnie. W pierwszej połowie byli zdecydowanie lepszym od Belgii i do przerwy prowadzili 1:0. W drugiej połowie Belgia zagrała zdecydowanie lepiej. Dania przegrała ostatecznie 1:2, ale pozostawiła po sobie dobre wrażenie.

Duńczycy grali przeciwko Belgii momentami znakomicie. Jeśli zagrają tak samo, w meczu z Rosją powinni wygrać. Rywal w meczu z Finlandią grał przeciętnie i to Dania ma według mnie znacznie większe szanse na zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
Rosja – Dania2(DNB)1,31Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie