EURO: Szkocja – Czechy (Typ i Analiza)

W poniedziałek w ramach rozgrywek EURO piłkarze Szkocji zagrają z reprezentacją Czech. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP 1. Zapraszamy na analizę!

Belgia - Rosja (Euro 2020) typy bukmacherskie - 12 czerwca
EURO: Szkocja – Czechy

EURO: Szkocja – Czechy

Szkocja zajmuje czterdzieste ósme miejsce w rankingu FIFA i wydawało się, że mogą mieć spore problemy z wyjściem z grupy. Jednak niespodziewanie nie przegrali jeszcze spotkania w tym roku.

Przed turniejem rozegrali dwa mecze sparingowe. Zremisowali na wyjeździe z reprezentacją Holandii 2:2 i wygrali (także na wyjeździe) z Luksemburgiem 1:0. Szkoci są zazwyczaj trudnym rywalem i podobnie powinno być podczas EURO.

Czechy zajmują czterdzieste drugie miejsce w rankingu FIFA. W meczach kontrolnych ich dobra dyspozycja z początku roku uleciała i spisywali się w nich zdecydowanie gorzej, co na pewno niepokoi kibiców.

W pierwszym keczu towarzyskim przegrali na wyjeździe z reprezentacją Włoch 0:0 i nie mieli w tym meczu absolutnie nic do powiedzenia. W drugim meczu udało im się wygrać z Albanią 3:1, ale nie był to wybitny mecz w ich wykonaniu. Sporo obaw dotyczy Patrika Schicka, który w tym sezonie zdobyła ledwie dziewięć goli w Bundeslidze.

Szkoci nie mają wielu atutów w ofensywie i takie mecze jak ten z Holandią zdarzają im się bardzo rzadko. Z kolei w zespole rywali słabszy sezon Patricka Schicka może zaowocować meczem, w którym nie będzie komu zdobywać goli.

MeczTypKursBukmacher
Szkocja – Czechy-2,51,53Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie