EURO: Ukraina – Macedonia Północna (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek EURO piłkarze Ukrainy podejmą zawodników Macedonii Północnej. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP 1 oraz TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Ajax - Utrecht typy bukmacherskie (czwartek, 22 kwietnia)
EURO: Ukraina – Macedonia Północna

EURO: Ukraina – Macedonia Północna

Ukraina nie ma w swoich szeregach wielkich gwiazd, ale od jakiegoś czasu solidny monolit. W rankingu FIFA lokuję się na dwudziestym czwartym miejscu, co dobrze obrazuje ich miejsce w futbolu.

Przed turniejem zagrali trzy mecze towarzyskie, w których zbytnio nie imponowali, ale osiągali dobre wyniki. Z kolei w pierwszym meczu pokazali się z dobrej strony, zwłaszcza w ofensywie, ale statecznie przegrali z Holandią 2:3.

Macedonia Północna wydaje się jedną z najsłabszych na turnieju. Zajmują dopiero sześćdziesiąte piąte miejsce w rankingu FIFA. Przed mistrzostwami rozegrali jednak całkiem niezłe sparingi.

eWinner kod promocyjny
eWinner kod promocyjny

Macedonia w pierwszym meczu grupowym także nie zagrała źle, ale błędy w obronie spowodowały, że przegrali z reprezentacją Austrii 1:3. W kolejnym meczu muszą więc zagrać o pełną pulę.

Ukraina w pierwszym meczu zaimponowała ofensywną grą. Popełniali jednak błędy w defensywie, podobnie jak w swoim pierwszym pojedynku Macedonia. Oba zespoły muszą szukać punktów, więc spotkanie powinno być ciekawe i obfitować w gole.

MeczTypKursBukmacher
Ukraina – Macedonia Północna+21,59Fortuna

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie